2. Behind the Mirror - až na to zrcadlo

12. october 2011 at 16:50 | MRS.Cloe |  Behind the Mirror
○ Tak tentokrát je tu 16 fotek. Já vím, minule jsem to vážně přehnala, jen jsem chtěla ten děj trochu urychlit :)
○ Úvodní fotka zatím zůstává jako minulá, ale pak jí chci změnit. Ať se Vám komix líbí a napište komenty.
○ Teď jedu na vyšetření, k doktorovi, myslím že to nic nebude, ale mamka oznámila, že bych mohla zůstat v nemocnici!-oprava toto všechno už proběhlo a ukázalo se že doopravdy zůstanu v nemocnici, podrobnosti příště!ENJOY ITNora byla velmi šťastná, když už mohla jít ze školy. Dnešní den nebyl kdovíjak příjemný a začínala se těšit na to, co Jess připravila.

Nora: "Jsem tady!" Houkla na Jess asi 5 metrů od ní.

Jess: "Super, jsi připravená na dnešní den, kterej teprve začal a zdaleka nekončí?" Jessica byla v stále dobré náladě, jako před 6 hodinami.


Nora: "Nevím co od tebe očekávat." Nora přistoupila ladně k Jessice a snažila se tímto způsobem zjistit co připravila za úžasný plán.

Jessica: "Nech se překvapit." Řekla a mrkla na Noru, byla připravená k odchodu, ale Nora ji zastavila svými dalšími řečmi.

Nora: "Naposledy, když si říkala, že máš ,,plán", pozvala si k nám hromadu lidí a snažila ses mě opít a po druhý, to jsme šly, počkej já si vzpomenu, jo, šly jsme v noci do nějaký ulice s feťákama a spaly jsme až do rána venku! Takový kráásný plány, nemyslíš?" Nora si zkřížila ruce a tak už s úsměvem naznačovala, že většinou její plány nejsou bezpečný, né že by se u toho nebavily, ale Nora vážně nechtěla nic jiného než klid.

Jess: "To nebyli feťáci, ale kámoši mýho bráchy." Nechápavě se podívala na Noru. Vrtalo jí hlavou, co tím Nora myslela.


Nora: "Ajo, on tam byl i tvůj brácha, no, takže tě chci jen upozornit, že budeme jen my dvě, nikdo jiný, jasný?" Prosebně se zeptala a čekala na reakci Jessicy.

Braien: "Mohl bych se k vám přidat já" Vložil se do debaty Braien. Mluvil k Jessice a zase se blbě usmíval, nikdo si ho nevšimnul, hlavně Nora, ale Jess věděla, o co jde, Braien se už víckrát pokoušel o to samé, naštěstí mu to nikdy u ní nevyšlo. Ukázala mu prostředníček, nemělo cenu nic říkat a čekala, až se sebere a odejde pryč.

Viktoria: "Braiene, ty nedáš pokoj co? Jess, užijte si tu svou trapnou dvoučlennou párty!" Pohrdavě sykla Viktoria a ve dvojici s Amy odcházela. Nora vše sledovala, nechápala, jaktože všichni ví o jejich plánech, nejspíš neměla mluvit, když procházeli...


Braien: "Copak, hnědovlásko, došla ti řeč?" Až nechutně se vtíral. Jessice řeč sto procentě nedošla, jen si nechtěla kazit náladu nějakým ubožákem, co neumí nic jiného, než otravovat.

Viktoria: "Ty ho to necháš dělat? To ti nevadí, jak se chová?" Špitla Viktoria Amy otázku týkající se Braiena.

Amy: "Proč bych se starala, nechodíme spolu, tak mi to je jedno." Usmála se. Bez náznaku jakýchkoliv pocitů opustila Viktorii a krok po kroku se oddalovala od hloučku teenagerů.


Zatím co se Jessica věnovala otravnému Braienovi, Nora se zabývala úplně něčím jiným. Cítila, že neprošel ještě jeden důležitý člověk. Neví jestli to vytušila, ale věděla, že za ní stojí Luke. Byla si naprosto jistá. Okukoval jí. Jeho pohled jí vyloženě propaloval tělo. Toho si už všimla i Jessica.


Jessica: "Braiene.." Znechuceně se na něj podívala
Jessica: "Ty víš co mi můžeš..." Řekla a hned se zamyslela a pochopila, že to byla chyba, to říkat neměla... Jsem blbá, přemejšlej taky trochu- v mysli si to vyčítala.

Braien: "Hm, vím, určitě to někdy udělám!" Zakřenil se na Jessicu a pokoušel se doběhnout Amy.

Nora: "Hih, co to bylo?" Rozesmátá Nora se podívalaa na Jessicu.


Ještě než celá banda stačila opustit chodbu, ve které se všichni nacházeli, objevil se před Norou Luke. Měla pravdu- pomyslela si. S prosbou, aby Luke odešel a dál se jí nevěnoval, si rukou nervózně zakryla pusu.

Luke: "Ahoj" Pozdravil ji. Zíral jí přímo do očí, kdežto ona pořád uhýbala pohledem.

Nora: "Ahoj..." Odmlčela se a dál už nic neřekla.


Luke pochopil, že Nora víc neřekne, obrátil se a vyrazil za ostatními. Jessica za Lukovými zády naznačila pusou a výrazem šokování.

Jessica: "Wow" Zašeptala a nesmírně potichu se rozesmála. Nora jí jen pozorovala a přála si, aby toho její kamarádka nechala. Obě dvě se naráz daly do pohybu.


Nora s Jessicou byli skoro u dveří školy. Jessica byla stále naštvaná na Braiena. Nevěděla, co má dělat, s tímhle se setkává dost často, protože je z jiné třídy a je starší, ale zrovna Braien tohle dělá pořád. No, jednoduše se nesmí vzdát a nevšímat si ho. Urovnávala si v hlavě myšlenky.
Nora se vzpamatovávala z pozdravu Luka a sama nevěděla jak se má zachovat. Měla by ho nenávidět, ale i tak k němu pořád něco cítí.

Jessica: "Noro, pojď už, ty dva za náma nemůžu vystát."


Nora: "Nemůžu uvěřit tomu, že po tom, co všechno mi udělal, mě prostě pozdraví a myslí si, že to bude v pořádku?" Nora, sedící na schodech svého domu, přemýšlela nad tím, co se stalo ve škole.

Jessica: "Jde poznat, že k tobě pořád něco cítí a uvědomuje si, že udělal chybu?" Unavená Jessica už chtěla jít dovnitř a nemohla Noru stále přesvědčit o Lukovi, pokoušela se vymýšlet alespoň trochu pravdivé věci. Nakláněla se, bolely jí nohy.

Jessica: "Ok, Noro, vím, že tě to překvapilo, ale zkus na to nemyslet a otevři ty dveře!" Konečně se podařilo Noru přesvědčit.

¨

Jessica: "Už jsem u vás delší dobu nebyla, pořád předěláváte chodbu?" Jess se rozhlížela po celém domě. Bylo vidět, že to tam zná doopravdy hodně dobře, když si všimla pár nedokonalostí na dokončení úpravy domu.

Nora: "Jop, to jsem si taky myslela, ale nakonec to tady možná takhle zůstane. Ale chci přemluvit rodiče, aby sem dali alespoň nějaké obrazy." Poušklíbla se tím způsobem, aby naznačila, že to doopravdy bez obrazů nevypadá hezky.


Jess: "A kam vlastně šli?" Se zájmem se zeptala.

Nora: "Jeli na měsíc do New Yourku a mě nechali tady. S mojí sestřenicí bude určitě větší zábava než se mnou, nemyslíš?" Smutně se zahleděla do zrcadla, ke kterému právě obě dvě došly.

Jess: "Tak to nepochopím, vzali sestřenici místo tebe?" Kroutila hlavou.
Jess: "V tom případě si to tu užijem, jdu nahoru, až budeš chtít, přijď za mnou." Jess pochytila lehký úsměv Nory, otočila se, a kráčela po schodech do pokoje.


Jakmile Nora přišla do pokoje, unaveně klesla na polštáře hozené u její postele a jen pozorovala Jessicu.

Jessica: "Á, tady to mám moc ráda, cítím se tu dobře. Až na to zrcadlo, nevím, co se ti na něm líbí." Zhuseným pohledem se podívala na zrcadlo a snažila se o to, co nejvíc se šklebit.

Nora: "Jess, to zrcadlo se mi tady líbí, já vím, nehodí se sem. Ani nejde dát pryč, zůstalo tady po původních majitelích, já nevím, ale nic s tím neudělám, tak co." Noře se nechtělo už ani povídat. Ví, že když se Jess rozpovídá, tak to zabere dlouhou dobu a zrcadlo by mohlo být dost dobré téma k povídání.


Jess toho prozatím nechala, sedla si na kraj Nořiny sedačky a jednu nohu rozvalila do strany. Podpatkem škrábala do podlahy a Nora jen přihlížela, co to dělá.

Jessica: "Takže, první věc, napadlo mě, když jsi tu sama, že tady budu spát a za druhý, to ti neřeknu." Po očku se podívala na šokovaný výraz Nory.

Nora: "Jestli chceš, můžeš, nebudu tady sama." Řekla unaveným hlasem a přitom si zívla.
Nora: "Promiň, jsem unavená, to ta škola."

Jessica: "Neboj, z toho se určitě dostaneš." Jessica už po druhé mrkla a zvedla se ze sedačky.


Jessica: "Víš, to zrcadlo není jen hnusný, ale je i divný, něco je na něm špatně, to to necítíš?" Pomalu přistupovala k zrcadlu a tak zvláštním způsobem ho prohlížela.

Nora: "No, připadá mi, že ty jsi divná, hej, je to moje zrcadlo, klid jo?" Pořád sedící Nora si z Jess začala utahovat.


Nora, ačkoliv byla hodně unavená, se pořád dívala na přistupující a všelijak se kroutící Jessicu před zrcadlem, nemohla si nevšimnout jejího náhlého velice podivného chování. Najednou se Jessica zastavila a ani se nehnula.Nora na ní jen koukala s tím, že něco řekne a byla zticha. Nikdy tohle nezažila, Jess nepromluvila už asi 5 minut.
Už se chtěla zeptat, co se děje, když v tom se konečně ozvala.

Jessica: "Říkala si něco?" Zněla pořádně vyděšeně a jen tupým výrazem zírala na ještě víc nechápající Noru.

1)Jaké máš pocity z dílu? Líbil se ti?
2)Rozhodně lepší takhle kratší, než 30 fotek? :DD
3)Co se stalo s Jessicou, proč se tak chovala?
4)Co si myslíš o Lukovi?

//Otázka mimo diskusi- myslíte si, že vás tenhle komix bude bavit?Mám pokračovat?//
 


Poll

Líbí se ti komix Behind the Mirror?

Ano
Ne

Comments

1 lentilkiss lentilkiss | Web | 12. october 2011 at 17:24 | React

Jonh Lennon byl členem známe skupiny Beatles, ti byly známí v 90 letech. O Beatles si určitě musela slyšet. Jinak John lennon jako takový už dávno nežije zastřelili ho, to je taky dost známá "histirická kauza". Jen pro info přidávám ti tady odkaz na jednu jeho dost známou písničku Let it Be, kterou nazpíval i s Beatles.
http://www.youtube.com/watch?v=aocK0TMiZKk

2 lentilkiss lentilkiss | Web | 12. october 2011 at 17:34 | React

No možná proto že umřel opravdu hodně mladý a Beatles bez něj ještě nějkou dobu fungovaly než se úplně rozpadly

3 Jája*NEUSIMS Jája*NEUSIMS | Web | 13. october 2011 at 6:04 | React

je to moc dobrý,chvilkama jsem nevěděla kdo je kdo ale to je asi jenom moje blbost :D

4 Joy Joy | Web | 29. october 2011 at 15:10 | React

1. Veľmi podarený diel. Dalo ti to prácu.
2. :-)
3. To to zrkadlo, niečo ukazuje? Bude to nejaká mágia asi...
4. Ja neviem, je to také zmiešané...

V komixe pokračuj, vieš koľkokrát som to chcela vzdať ja? Ale ten komix robíš pre seba, pretože ťa baví a pre čitateľov, ktorí si ho naozaj prečítajú. :-)

5 Joy Joy | Web | 29. october 2011 at 15:10 | React

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-) Záplava smajlíkmi. :D

6 Dodo Lue Dodo Lue | Web | 16. november 2011 at 19:41 | React

ou .. strašidelnýý !! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama