3. Behind the Mirror - za zrcadlem

31. october 2011 at 17:40 | MRS.Cloe |  Behind the Mirror
○ Je tady další díl BTM. Tato rodina je ve hře naprosto bezproblémová, takže 100% pokračuji dál.
○ Fotek je 14, takže je to dobré. Pište prosím komenty a užijte si čtení.Bylo to zvláštní a nečekané. Jessica přistoupila k zrcadlu, dlaněmi se dotkla lesklého povrchu a jakoby se zaposlouchávala do něčeho, co nebylo slyšet. Nora vůbec nechápada, o co jde. Jessica byla až moc vyplašená na to, aby hrála svůj strach.

Nora: "Nic jsem neříkala, byla jsem celou dobu zticha. Jsi v pořádku? " Odpověděla Nora na otázku, kterou jí Jessica položila před třemi minutami.


Jessica stále neodpovídala, proto se Nora rychle zvedla z měkké postele, kde před chvílí seděla a pomalu se blížila k Jessice. Nakoukla do zrcadla a pohledem se v odrazu střetla s jejím. Ta se hned poté přestala dotýkat dlaněmi zrcadla a vzpamatovala se.

Jessica: "Tak to bylo vážně divný!" Ještě chvíli těkala pohledem po místnosti, na Noru a na zrcadlo a pak to ustalo.

Nora: "To mi povídej. Chvíli jsem se o tebe i bála. Co to mělo znamenat?" Zeptala se Nora, nevěděla, zda se má smát, nebo to myslet vážně.


Jessica: "Když stojím u tohodle debilního zrcadla, mám zvláštní pocit. Nedokážu to popsat, ale jako, já nevím, není to normální. Cítím něco víc." Snažila se vysvětlit Jessica. Moc se jí to nedařilo. Sama nevěděla, co se děje...

Nora: "No, tak na to zapomeň a nevěnuj se zrcadlu. Chtěla si něco říct. Plán. Pamatuješ?" Nora odváděla pozornost Jessicy na něco jiného než zrcadlo, ale i ona by chtěla vědět, co se stalo.

Podařilo se, Jessica už nabývá úsměvu. Ozvalo se pípnutí na Nořiném notebooku, položeném na stole.

Za zrcadlem:
Mezitím, co se Jessica vybavovala s Norou, za zrcadlem se odehrávalo úplně něco jiného. Jessica měla pravdu, jde o víc, něco se děje. Sice si myslí, že je to naivní myšlenka, ale přecijenom pravdivá. Skrčená, opřená o rozdrápané zatuchlé křeslo před ,,kaluží " krve se litovala pro všechny neznámá dívka. Rány na těle se jí pomalu uzdravovaly, ale pořád byla od krve. Litovala se, nikdy se to nemělo stát.

Zpátky v pokoji:
Na obrazovce se objevila tabulka s upozorněním na novou příchozí zprávu. Nora se podívala na Jessicu a ta se na ni jen usmála.

Jessica: "Jdi, řekni, kdo ti píše." Ozvala se Jessica, kývla hlavou směrem k počítači a popošla ke knihovničce u dveří pokoje.

Nora byla překvapená, zprávy jí chodí málokdy. Většinou od rodičů, kteří jsou mimo domov, ale od nich přicházejí až večer. Nejdříve se opřela o židli a přemýšlela jestli vůbec zprávu otevřít. Proč by ne, řekla si pro sebe a zasedla k notebooku.


Klikla na tlačítko OPEN a otevřela zprávu. Chvíle načítání a je hotovo. Delší moment Nora zírala a mrkala do obrazovky, do doby, kdy se jí Jessica zeptala, kdo napsal.

Nora: "Píše Joe ze třídy. Prej jestli nechci jít s tebou někam, kde se scházej." Jak Nora popisovala, vše co Joe napsal, nemohla ani uvěřit, že by vůbec někam šla. Počkat, uvědomila si, když napsal s Jessicou, musel vědět, že je u ní a v tom případě- Jessica to domluvila, to je ten její plán. Nora se otočila a viděla Jessicu, jak se směje.


Nora: "Tak tohle jo?" Nedořekla, to co chtěla...

Jessica: "Ne, to nebyl můj plán, ale když za mnou kluci ve škole přišli, ten můj plán můžeme udělat jindy." Jess se blížila k židli a Nora jen přemýšlela, jak z toho všechno co nejlépe vycouvat.

Jessica: "Notak, nezklam mě, tak dlouho si nikde nebyla." Jess se snažila přemluvit Noru k tomu, aby šla.


Nora: "Dobrá, zeptám se ho na pár věcí a uvidíme." Jessica k ní ze zadu přistoupila a dívala se, co píše.

NoR*: ahoj
Joe: čus, tak co, pujdeš?
NoR*: kde a kdo tam všechno bude?
Joe: Jessica ví, kde to je a bude tam víc mých kámošů, pak ještě někdo z Dannyho party a pár holek
NoR*: a co se bude dělat?
Joe: jo a ještě Luke
Joe: já nevim, tak budem všichni spolu, něco vymyslíme, ne? Nějaký odreagování :D


Nora za sebou cítila přítomnost stále vyčkávající Jessicy. Věděla, že jí osobně se nikam nechce, ale Jess prostě trvá na svém a ne moc často se povede jí uprosit k opaku než zrovna ona chce.

Nora: "Já vim, že čekáš Jess." S úsměvem ve tváři oznámila Nora, ruce položila na klávesnici a promýšlela odpověď. MHM. ozval se tlumený hlas v těle její kamarádky, jako souhlas s tím co řekla.

Nora: "No dobrá, půjdeme, ale říkám ti naposled, příště už nikam nejdu!Tečka." Nora se rozmáchla okolo sebe a začala vyťukávat zprávu s tím, že přijdou. Jessica se jen usmála a byla naprosto spokojená. Vždy je po jejím, a pokaždé Noru přemluví.

Jessica: "Jdeme se připravit. Hurá na to!!! " Vykřikla s jásotem a Nora jí následovala až do skříně, kde si vybraly oblečení.

Za zrcadlem:
Slyší všechno, vidí všechno, ale nikdo o ní neví. Nikdo jí nepomůže, tohle je trest. Nával lítosti se projevil znova. Před chvílí byla klidná, ale teď zase vše začalo. Musí se dostat ven. Musí vyhrát. Jen ona ví, co se tu doopravdy děje. Pomstí se!

Zpátky u holek:
Vybrané oblečení už měly. Teď následoval účes. Nora s Jessicou přemýšlely nad nejvhodnějším účesem, jenže ani jednu nic nenapadalo. Nakonec si Jessica jen sundala gumičku a rozčesala vlasy a Nora dostala nápad, tak vytáhla kulmu a udělala si pěkně vlnité vlasy.


Jessica: "Tadáá." Vykřikla po dokončení Jessica. Tohle dělá většinou vždycky. Připadá mi spíš dětinská, pomyslela si Nora.
Jessica: "A ty vypadáš jak dospělá dámička." křenila se.

Nora: "Jess, ještě si nic nepila a chováš se úplně bezstarostně a uvolněně." Noru to trochu zaskočilo, ale pak si uvědomila, že Jessica se takhle chová, když je ráda.


Sbalily pár věcí do kapes a bez jakýchkoliv jiných zdržení vyrazily bez tašek z domu. Ulice byly celkem zalidněné a ony se snažily rozmyslet si nejkratší cestu na sraz. No, spíše jen Jessica, protože Nora neměla ani páru o tom, kam mají namířeno.


Jessica: "Já se tak těšim!" Opět Jessica vybuchla.
Jessica: "Uvidíš, že se ti tam bude líbit. Co ty víš, co se bude dít." Prohodila. A také měla pravdu. Nora se zamyslela a promýšlela různé situace. Bude tam Luke, když se Jess opije, budu na všechno sama a kluci z Dannyho party, snad tam nebude Danny, je to přeci jenom bratr Jessicy, po minulém ,,úletu" ho ani vidět nechci. Přemýšlela Nora. Začínalo se stmívat a tak dvě starší holky vyrazily na cestu.


1. Jak se ti líbil díl?
2. Kam to vlastně Nora s Jess půjdou?
3. Kdo je za zrcadlem?
4. Co se na srazu stane?

THANK YOU!
 


Poll

Líbí se ti komix Behind the Mirror?

Ano
Ne

Comments

1 Teris Lowen Teris Lowen | Web | 31. october 2011 at 17:43 | React

Šťastný halloween!

2 *Nelly *Nelly | Web | 31. october 2011 at 18:15 | React

hezký!

3 Miss Clumsy Miss Clumsy | Web | 31. october 2011 at 18:27 | React

Zaujímavý komix. Máš pekne urobené fotky a postavy. Teraz sa nájde málo kvalitných komixov

4 Cherry-lady Cherry-lady | Web | 31. october 2011 at 21:23 | React

Parádní komix, parádní fotky, parádní děj, prostě skvělý ! tuším, že za chvíli se ty dva příběhy (za zrcadlem a před zrcadlem) nějak dají dohromady, už se na to těším

5 Mrs.Cler Mrs.Cler | Web | 1. november 2011 at 15:56 | React

1. Moc.. :)
2. to fkt netuším..
3. nevím.. :D Nějaká holka,ale jak se jmenuje nebo kdo to je natuším.. :-)
4. nevím,možná se ta Jess fkt opije nebo né ? já nevím!! :D

6 Jája*NEUSIMS Jája*NEUSIMS | Web | 3. november 2011 at 5:52 | React

1)Líbil :) je to tvůj nejlepší komix
2)no na kalbu nééé :D
3)Nevim třeba její opak?
4)hih buď znásilnění nebo nějakej skandál postě :D

7 Moonxy Moonxy | Web | 3. november 2011 at 18:53 | React

1. Parádní, já si ani tohoto komixu nevšimla, právě jsem si dočetla tenhle poslední díl a hrozně sem si ho oblíbila :D honem další!!
2. To teda nevim..ale asi to Noru hodně překvapí
3. Že by jedna z těch bývalých majitelů?
4. Asi se obě opijou a Nora něco provede :D

8 Joy Joy | Web | 5. november 2011 at 15:47 | React

1. Zabral ti dosť práce a naozaj prepracovaný. Páčil sa mi.
2. Do klubu?
3. Hm...Asi nejaká, no buď ako hovorí Moonxy alebo Jája.
4. Nejaký trapas asi. ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama