4. Behind the mirror- club (SPECIAL)

6. november 2011 at 0:57 | MRS.Cloe |  Behind the Mirror
○ Je udělaná nová, lepší úvodka. Je obnovená, bude trochu déle. Dnešní díl je SPECIÁL.- dlouhý a více fotek.
○ Otevírejte článek jen ti z Vás, kteří mají čas a doopravdy budou prohlížet. Více jak u 10ti fotek není popis,
jsou to jen fotky, protože tentokrát si myslím, že některé se mi povedly. Tak si nestěžujte,že je to dlouhé!:)
○ Protože jsem tu teď naposled a tohle je moje poslední práce před operací, užijte si to a KOMENTUJTE! MRS.Cloe


Nora: "Jsi si doopravdy jistá?" Zeptala se Nora. Byly na cestě už nějakou dobu a pořád ne u cíle.

Jessica: "Ano, jsem si jistá, jsme tu." Poznamenala Jessica. Přešly silnici a zastavily se před klubem.


EHM, vydala ze sebe Nora. Tohle nečekala, byla přesvědčená o tom, že pobudou zas nějaký čas mezi špínou a haraburdím, jak to většinou mladí puberťáci dělají.

Jessica: "Co se ti zase nezdá? Jsme tu správně. Byla jsem tu s nimi už víckrát. Je to jejich oblíbené místo.!" Jessica postávala před klubem a vzpomínala na staré časy. Nora se nacházela stále pod nátlakem. Nikdy nechtěla jít do klubu, předtím už někde takhle byla, ale tentokrát nechce.


Jessica: "Tak, nebudeme tady jen tak stát. Jdeme dovnitř, už nás tam čekají." Otočila se Jessica a čekala na odpověď.

Nora, pořád vyklepaná a totálně nesoustředěná jen pokývla hlavou, ale bylo snadné poznat, že se jí tam vůbec nechce. Celou cestu byla neklidná a vzdorovitá.


Ale přeci jenom vešly dovnitř. Nora se s tím jednoduše musí smířit. Jessičin nátlak je tak mocný, že radši půjde, než se s ní rozhádat. Potřebuje kamarádku, která jí obohacuje život.
S jejich příchodem na sebe upozornily tříčlennou partičku sedící na sedačce. Jak se blížily, rozeznávaly Joea, Braiena a jednoho kluka z Dannyho party.


Seth: "ÁÁ, tak koukněme, kdo to dorazil." Zvolal jeden z kluků a přihlížel, jak se k nim obě děvčata blíží. Nora s Jessicou minuly ještě jednu dívku, která byla bezpochyby také součástí "párty".


Pro Noru byla tahle situace velmi nepříjemná, s těma klukama se ani nebaví, natož jít k nim. Zato Jessica opět vystartovala a mířila k jejich stolu. Joe a Seth se otočili. Zatím to na nějakou zábavu nevypadalo.


Nora přímo viděla, že je Jessica nadšená. Rozmluvy s kluky, to jí vždycky šlo. A ona sama, ona byla vždycky alespoň ráda, když si jí nemusí nikdo všímat. Dnes cítila změnu. Třeba o ní někdo zájem mít bude. Koukal na ní. Ten bloňďatej kluk. Normálně by byla naštvaná a plně ho ignorovala, ale dneska ne, styděla se.


Na rozdíl od Nory, Jessica nikdy nezmatkovala a neznervózněla. Pokaždé byla v pohodě a tím asi dělala tak dobrý dojem na kluky.

Jessica: "Ahoj kluci." Jessica se snažila vyznít co nejvíc nadřazeně. Má pověst ,,drsňačky", tak si ji nesmí zkazit příliš zbrklým chováním. Všichni tři kluci pozdravili. Zdáli se být roztěkaní, hlavně Braien, který pořád koukal někam jinam, než byly ony.

Joe: "To je snad poprví Braiene, co ses na Jessicu nepodíval." - rozesmál se Joe.


Braien: "Ne, já jsem ji viděl, ale nezdaj se mi támhleti další hoši z party." Zamumlal Braien a s tupým pohledem si prohlížel tři další kluky stojící v protějším rohu.

Seth: "Ty je neznáš, ale oni jsou v pohodě. Je s nima sranda, když je poznáš, budou se ti líbit." Oznámil Seth s takovou jistotou, až to vyznělo přehnaně. Ale Nora s Jessicou o tom nepochybovaly.


Braien: "Sorry kámo, asi tě zklamu, mě už se líbí někdo jinej." Odpověděl Braien vtipně na to, co mu řekl Seth a pousmál se, stejnak tomu nevěřil, jsou divní. Zvedl se a opřel o sedačku. Joe se vtípku potichu krátce zasmál.


Nora jen tak mlčky stála s pohledem do neznáma, zatímco se Jessica pokoušela o zjištění informací o téhle akci.

Jessica: "Kdo všechno ještě přijde? " Zkoumala svým pohledem všechny tři kluky...

Joe: "Napsal jsem ještě třem holkám, Holly, ta sedí támhle v rohu, Rebece, tu znáš a ještě jedný její kámošce, aby tady řeč nestála." Jakmile tohle dořekl, oba dva zbylí kluci vyprskli smíchy.


Jessica: "A co Danny??? Ten přijde? " Prosebně se podívala na Joea s tím, aby odpověděl kladně, ale jeho výraz naznačoval, že se opět Jessica se svým bratrem nesetká.

Joe: "Je mi líto Jess, ale vážně tady zase není..." Joe chtěl ještě něco doříct, ale Braien mu skočil do řeči, což obvykle dělá všem.

Braien: "Já vás dva nechápu, tak když chceš vidět bráchu, tak proč za nim prostě nejdeš?" Braien pozoroval Jessicu a myslel si, jak kdovíjak snadnou a dobře splnitelnou věc pronesl.


Jessica: "Do toho ti nic není. Nemůžu k němu jen tak přijít. Ani nevím kde je. Pořád se poflakuje s partou." Smutně Jessica odpověděla. Nemá to s bratrem lehké. Seth si odkašlal ve snaze na sebe upozornit. To on je taky v partě s Dannym.

Jessica: "No jo, tak ty Sethe, buď chytrej a prozraď, kde najdu Dannyho." Jessica se rozhodně nevzdá, potřebuje se dozvědět, kde ho najde, když ne tady.


Seth: "Promiň, ale to ti neřeknu, nikdy nám neprozradil, kde bydlí, jen nám dával adresy, kde se sejdeme, ale jinak nic." Zklamal Seth. Bylo mu ji líto. Ale v téhle chvíli ho rozptyluje jiná dívka než Jessica.


Jessica: "No nic, my se hned vrátíme." Jessica hluboce oddechla a pronásledovaná Norou mířila k toaletám.

Seth: "Tak kluci říkám vám, tyhle jsou něco." Seth a sledoval hladovým pohledem odcházející Noru od spodu nahoru.

Braien: "To mi povídej." Potvrdil Braien a opakoval přesně to, co před chvílí udělal Seth. Prohlížel si dívky.


Nora: "Hm, tohle je něco, já vážně doufám, že odsuď co nejdřív vypadnem." Pokoušela se uvolnit Nora. Měla rozklepané nohy z toho, jak stála na jednom místě a snažila se nevzbuzovat pozornost na svoji nervozitu.

Jessica: "Myslela jsem, že tady potkám Dannyho a nic, už mě začíná pěkně srát, to ti řeknu, teď jsem fakt naštvaná!" Rozčilovala se Jessica, odkráčela si to přímo na záchod a praštila dveřmi.


Nora si stoupla před zrcadlo, zavřela oči a přála si klid. Byl to zdlouhavý den a nakonec dne ještě klub. Je hodně unavená.

Joe: "Vystresovaná?" Z ničeho nic se za ní objevil Joe a toto pronesl. Nora se mohla zbláznit úlekem. Nechápavě se na Joea podívala.

Joe: "Co si myslíš proboha, vždyť tohle je záchod pro všehny." Podíval se Noře do očí a viděl, jak jí to pomalu dochází. Poznal, že dnes není ve své kůži.

Nora: "Jo, promiň, já jsem se tě jen lekla." -povzdychla si Nora.


Braien: "A jak to chceš asi udělat." -zeptal se Braien s úsměvem ve tváři.

Seth: "Nečekaně se za ní objevím a prostě to udělám, políbím ji. Uvidíme jak bude reagovat." - s velikým odhodláním popsal Seth Braienovi svůj ,,geniální" plán a Braien jen zíral a nechápal, kde se to v Sethovi vzalo. Vždyť on tohle nikdy nedělá.


Nora si po opuštění toalet všimla Luka. Nikdy tohle nedělá, ale po tom, co jí ve škole pozdravil, uznala, že by měla udělat totéž. Nenápadně šla za ním, pak mu lehce položila svou ruku na rameno a špitla "ahoj".
Luke ihned poznal, že je to Nora. Nikdy jí nepřestal mít rád, vždy se mu líbila. Jen udělal špatnou věc a je s někým jiným.


Luke: "Ahoj, co ty tu děláš!" Luke byl překvapený, ale zároveň byl rád. Konečně mít dobrou kamarádku u sebe není špatný nápad.

Nora: "Jessica mě vytáhla s sebou. Co ty, jsi tady s Viktorií?" Se zájmem se zeptala.

Luke: "Co? Ne, prosimtě, ta by se tady mohla zbláznit, že na ní všichni nestíhaj koukat, jak maj něco lepšího na práci, než ji." Jen tak odfrknul Luke a Noru to děsně rozesmálo. Měl pravdu, ona musí být věčně středem pozornosti. Nikdy se jí nemůže nabažit.


Oba dva se začali děsně prohýbat smíchy, jako za starých časů, když byli ještě spolu. Okolo nich prošla Jessica a štípla Noru do paže, jako upozornění k přesunu, zatím co se Luke potácel smíchy.

Nora: "Já už jdu, ještě se uvidíme." Oznámila veselá Nora a odcupitala k Jessice.


Posadily se na měkkou sedačku s výhledem na plac, kde se tančí, přímo pod disko světlem. Noru dnes konečně něco povzbudilo, cítila se mnohem líp.


Všichni pozvaní lidé už byli přítomní. Jessica poznala, že se chystá začátek. Znala Joea, pokaždé si připravuje jeho ,,zdrcující" řeč a zahajuje párty, na které se pokaždé někdo skoro uchlastá k smrti. Někdy i on sám.


Začali se shromažďovat na krajích placu a čekali, co se bude dít.


Doprostřed spolku postávajících, si Joe nakráčel s pořádně naplněnou flaškou piva a pronesl svou řeč. Přitom se smál a pokukoval po ostatních.

Joe: "Vítám vás tu, ehm, promiňte, tohle mi moc nejde. No pozval jsem vás, ať se tu bavíme, tak tedy hurá do toho!"


Joe: "Pojďme se opít!" Vykřikl. Pozvedl svou láhev a v ten moment se spustila hlasitá hudba. Ostatní okolo něho včetně Nory a Jessicy pištěli, hvízdali a pokřikovali na znak souhlasu. Chopili se svých skleniček a lahví a zábava se tímto rozjela.

1. Líbil se ti speciál díl?
2. Vyhovují ti tyto fotky?
3. Koho chce nečekaně políbit Seth?
4. Bude Nora opatrná a z párty vycouvá, nebo se ujme hrdinství a udělá něco na co nezapomene?
5.Proč se Jessica snaží spojit s bratrem?
 


Poll

Líbí se ti komix Behind the Mirror?

Ano
Ne

Comments

1 Lilianne Lilianne | Web | 6. november 2011 at 12:34 | React

1. je to první díl, co jsem četla, ale moc mě to zaujalo, takže určitě budu číst dál :-)
2. nevím, jaké byly předtím, ale takhle se mi to líbí :-)
3. Noru
4. myslím že něco provede
5. tak to vážně nevím...

2 Straw Straw | Web | 6. november 2011 at 12:56 | React

1. jj
2. máš je nádherné
3. tu Noru
4. určitě se něco bude muset stát
5. netuším :-)

3 !Meggie!♥ !Meggie!♥ | Web | 6. november 2011 at 15:29 | React

líbil se mi díl
je to moc hezky nafoceno a je to dlouhé :-)

4 Roxy Roxy | Web | 6. november 2011 at 15:54 | React

1)Moc!
2)Jasně! Jsou krásný! =)
3)Asi Noru nebo krokodýla :D
4)Pořádně to rozbalí, ale dobře to nedopadne
5)To mě nenapadá. Chce mu dodatečně popřát k narozeninám! :D Sry, mě asi hrabe! :-D

5 Dyidy~ Dyidy~ | Web | 6. november 2011 at 16:36 | React

1. jj
2. Jasně ;-)
3. Asi Noru....
4. určitě se něco stane :D
5. já nevím.. fakt.. promiň :/
P.S. Psala si, že by ses možná zapojila do jakékoli soutěže.. No a u mě je přihláška do SONP.. Tak jestli chceš mužeš se přihlásit :-)

6 Dyidy~ Dyidy~ | Web | 6. november 2011 at 16:52 | React

Sonpísnička.. To máš v tý přihlášce. Tam je : Jméno písničky nebo nějak tak :D

7 Dyidy~ Dyidy~ | Web | 6. november 2011 at 17:08 | React

Jasán neboj a děkuju že si se zapojila ;-) Kdyby si věděla o někom jiným že by se chtěl zapojit tak ho informuj o mně protože soutěžících musí být minimálně 7 :-(

8 Moonxy Moonxy | Web | 6. november 2011 at 18:02 | React

1. Jo!!
2. Jojo super :)
3. Noru..?
4. Asi to pořádně rozjede, ale něco stane
5. Tak to netuším..

9 !Meggie!♥ !Meggie!♥ | Web | 6. november 2011 at 18:30 | React

jejda čtu že si v nemocnici O_O
nevim co ti je ale každopádně ti přeju brzké uzdravení :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement