18. Behind the Mirror - úkryt

28. january 2012 at 15:19 | MRS.Cloe |  Behind the Mirror
Po perném vytváření dessignu.... Ufff:D
18.díl je zde! Já nevím jestli to tak cítím jen já, ale už doopravdy potřebuju Rachel!:D
Enjoy IT!
Omezení (dva vulgarismy :D hehe)


Skončí dříve, než dočtete díl, ale mně se hodně líbí:D/ nebo neposlouchejte. :)


Danny: "A až se dostaneš na samotný okraj lesa, zakousne tě vzteklá liška a ty na místě vykrvácíš." Ironie z Dannyho hlasu štvala úplně všechny. "Nech toho laskavě." Jessica cestou ztratila už všechny nervy a jediné na co se těšila, bylo, až se konečně zastaví. Nikdo totiž nevěděl, kam jdou.

Nora: "Nevím jak vy, ale já se těžce bojim!" Nora z tmavých míst měla hrůzu a dělalo se jí špatně od žaludku. Byla z nich nejvíce, ale právem vystrašená. Větvičky pod nimi praskaly, vše nahánělo hrůzu.

Jessica: "Jo to teda, ale to já tady bosýma nohama šlapu po broucích." Jessica se vztekle se všemi dohadovala a nebylo by to poprvé, kdyby se na ní někdo naštval. Ale důvod toho, že to ještě nikdo neudělal, byl jejich zděšený úprk z nemocnice.

"No fuj!" Jakmile to Nora od Jessicy uslyšela, okamžitě si dopodrobna začala prohlížet, se zkrabatělým obličejem, hlínu, po které šlapala. Jessica se na ní naštvaně podívala a tím, jak byla nervní, vyváděla jejím vlastním způsobem. "Co děláš. Ty máš boty!!" S pohledem zabodnutým do Nořiných očí plných strachu Jess křičela. Nevrlá byla jen ona. Danny se za každou cenu snažil Jess ještě více nevyprovokovat a Nora se pořád bála.


Danny: "Jsme tady." Slavnostně zajásal a otočil se na obě skuhrající holky. Jedna se podobala té druhé, ale každá prožívala něco jiného.

Jessica: "Konečně!" Místo aby se zasmála, zamračila se ještě víc a hledala, kde je ten jejich slavný úkryt.
Nora se splašeně rozhlížela. Klepala se jako osika, všude byl studený vítr a oni na sobě měli jen slabé oblečení. "Co tím myslíš? Kde jako jsme? Nic nevidim," naříkala.

Danny: "To taky nikdo vidět nemá. Proto je to úkryt." Danny si odfrkl. Zastavil se před Jessicou, až do něj málem narazila a dopřál jim, ať si prohlédnou Jessičin nový domov.


"Kurva tohle?" Vyštěkla zděšením Jessica, když ztuhla a zírala na cihlovou špinavou stěnu, uprostřed s dřevěnými dveřmi a okolo s křovím a kapradím. "Jess, ale klídek, jo? Ještě tě někdo uslyší."..Ozvala se na to Nora.
"Nenarvali ti tam do mozku i slovník sprostejch slov?" Danny se utlumeně uchechtl a Jessica se na něj zlověstně ohlédla. Všichni sledovali domek, který na ně působil nepříjemně a doprovázela ho samota. Bylo by dobré, kdyby někdo zmínil, že ví, kam jdou, ale Danny to celou dobu tajil a nic neřekl. Dali se do pohybu a pomalu vcházeli dovnitř.


Šlo snadno poznat, je Jessica chce z úst znovu vypustit pár dalších neslušných nadávek, ale tím, jak byla zaskočená, jí to ani nešlo vyslovit. "Tohle?" Nora se ihned po rozhlédnutí po tmavé místnosti se spacákem na prkenné zemi a oknem, které bylo jen tak do stěny vsazené, koukla na Dannyho a smála se, až se to nedalo zastavit.

Danny: "Tady jsem chvíli přebýval i já, ale bude ti to stačit. Lepší tohle, než aby tě někdo našel a nechal tě zavřít."
Tohle? Co to má být? Jak jako abych tu byla? To snad nesmyslí vážně.. Jessica si s prohlížením jejího nového obytného místa, ani ne se světlem, místo kterého tam byly dvě volně položené svíčky, začala uvědomovat, že tohle nezvládne.


Jessica: "Achjo. Néé, tady nebudu." Zoufale naříkala. Překonávala sama sebe, i za těchto okolností by předtím nikdy takhle nezůstala. Teď jí doopravdy nic jiného nezbývalo. Danny se usadil na kraj rozviklaného stolku, který stál na zaprášeném a zatuchlém koberci, určitě z dob pravěku. Nora se ještě moment rozhlížela a poté se zahleděla na Jessicu, která se stačila sesunout se na židli.

Nora: "Neboj se, bude to dobrý. My se o tebe postaráme." Konejšivě a navzájem starostlivě řekla. Nepřímým pohledem, který střídala nejdřív na Dannyho a pak Jessicu, se snažila o vnitřní uklidnění.

Danny: "Jess, hned teď ti skočim pro věci z domu, jídlo i oblečení. To zvládneš. Nesmíš vyjít ven, budou tě hledat." Co nejvíce podpořivě se Danny ujímal slova.

Jessica: "Já vím, ale prostě tohle...to..nejde.." Sklesle odpověděla s vlhkýma očima a hledícíma do země.


Danny: "Nora ti zanese taky potřebný věci. Je holka, tak toho má víc, řekni si, co ještě potřebuješ.." Opřel se rukou o Jessičina záda. Měl o ni strach.. Kdyby tak vůbec v nemocnici nebyla. Teď už nemám tajné místo...Chtěl, aby se cítila v bezpečí. Nora se nepříčetně podívala na Dannyho. Co si jako myslí? Jen tak si řekne a já poběžim jako jeho mazlíček? "Hm." Jednorázově se taky přidala do konverzace.

Jessica: "Chci oblečení, noťas a chlast by taky neuškodil."

Nora: "Ten ti nikdo nepřinese, po tom, co se ti stalo."...Podrážděně frkla.."Co se vlastně.."
Nedořekla to. Jessica jí zastavila svým: "Teď to neřeš!"


Nora: "Promiň! Já jsem se strašně bála...když jsem nevěděla co ti je!" Uraženě se zamračila.

Danny: "Ona nám to pak řekne...že jo." Vyzvídavě čekal na nějakou odezvu.."Hmm." Jessica unaveně hlesla. "Hlavně za mnou hned přijděte, nebo se tady poseru strachy!"

Nora: " Mluvíš jinak.." Překvapeně s dávkou přesvědčení pověděla a s prosbou o souhlas se zahleděla na Dannyho, ten jen kývl, protože byl stejného názoru jako ona.

Danny: " Když půjdeš hned od začátku doprava a pak pořád rovně, měla bys dojít k rozcestí a pak už cestu znáš." Danny popsal cestu, po které se Nora dostane co nejrychleji domů. Oba dva se propichovali napjatým pohledem. Nora byla neklidná a cítila to i z Dannyho. "Dobrá. " Bez nadšení oddechla. Věděla, že nic jiného dělat stejně nemůže..


Jessica: "Dík za pomoc! Ale budu se tu bát...Je tady tma a v noci...." Silně se otřásla. "Ještě ke všemu mi není moc dobře."

Nora: "To chce klid, ale chápu tě...je to tu děsivý!" Nora, podle svého mínění, ji příjemně povzbudila.

"Vážně díky, to fakt pomohlo!" Jessica se po dlouhé době odvrátila od své zakrnělé podepírající se polohy, zahleděla se na Noru.." Prosím, přijď rychle...a ty taky Danny!" Pomoc, pomoc, nezvládnu to, bojim se! Honilo se jí v mysli.

Kdyby Jessica věděla, čemu všemu se bude muset ještě za svůj překvapivý život postavit, v téhle situaci by strachem nemrkla ani okem, ale protože pro všechny jejich budoucnost byla zamčená na tři západy, nikdo nevěděl, co se stane dalších 10 minut.


Nora: "Snad trefím zpátky. Kdyby ne, začnu ječet, to poznáte." Myslela si, že to bude vtip, ale když větu vyslovila, sama se děsila toho, že by zabloudila.

Danny: "Já vyrazim za chvíli taky. Setkáme se tady..a Jess, ty nikam nechoď." Upozornil ji Danny. Jak se Nora oddalovala, prošla dveřmi, zasáhl ji chladný vichr, který byl promíchaný s kousky prachu, až se nemohla nadechnout.

Nora: "Přinesu ještě něco navíc. Hlavně na mě čekejte."

Jessica: "A kam bych asi zmizela, nevíš?" Opět nevrle na Noru vystartovala. "A ty se Jess uklidni!" Štěkla na ni Nora
.
Ještě se stačili na krátko rozloučit a za Norou se zabouchly dveře. Chvíli před splývajícím úkrytem stála. Odhodlala se k pohybu a kráčela tam, kam jí Danny řekl.


Hladila si zmrzlé dlaně a z úst se jí hrnul teplý vzduch, který se okamžitě změnil v oblak páry. Kontrolovala okolí vedle sebe, ale otáčet se v žádném případě nedonutila. Teď musí zvládnout cestu domů a pak se bez smilování a vlastních potřeb vydat zpátky. Její vědomí bylo přesto klidné, věděla, že se nachází nedaleko svého domova. Bylo by o hodně horší, kdyby byla úplně v cizím prostředí. Na Luka si ani jedinkrát nevzpomněla a vůbec jí to nevadilo. Musí se postarat o Jess. Nic jiného si dovolit nemůže.

Minulou diskusi uhádli- Andreas, Saanma, Straw, Alush :D

1.Chceš aby se Nora dostala v pořádku domů?
2.Proč se Jessica tak nepříjemně chová?
3.Proběhne noc bez dalších problémů?

 


Poll

Líbí se ti komix Behind the Mirror?

Ano
Ne

Comments

1 Fill Fill | Web | 28. january 2012 at 15:24 | React

Pěkné :)

2 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 28. january 2012 at 15:30 | React

Líbí se mi to :)
Miluju The Sims komixy:)

3 Tess Tess | Web | 28. january 2012 at 15:45 | React

1.Chceš aby se Nora dostala v pořádku domů?
Ne :DD, nějaký napětí potřebuju :DD

2.Proč se Jessica tak nepříjemně chová?
Já bych se taky chovala nepříjemně, kdyby se mi stalo to co jí ;D
3.Proběhne noc bez dalších problémů?
Možná Ano možná ne :D

4 simii-sims simii-sims | Web | 28. january 2012 at 15:46 | React

1.Ne! :D Vím ,že jsem zlá,ale prostě nechci! :D
2.Nevím.. asi je naštvaná..
3.Určitě ne.. :D

5 simii-sims simii-sims | Web | 28. january 2012 at 15:46 | React

SPAM! :(
A jinak jsem zapoměla dopsat ,že design se mooooc povdel!! ;-)

6 Netera54 Netera54 | Email | Web | 28. january 2012 at 15:50 | React

1.áno ale mohla by sa z dakým stretnúť....
2.je v nej temnota..... :-P
3.áno ale nie z Jess..... :-)

Páči sa mi tvôj nový dess! :-D

7 A-M-Ynka A-M-Ynka | Web | 28. january 2012 at 16:06 | React

1. Jo :-D
2. To bude něco s tím zraněním a s tou holkou ! :-D
3. Jessice se něco stane ! :D

P.S: Pěkný design :-)

8 simii-sims simii-sims | Web | 28. january 2012 at 16:07 | React

ty jsi nechala u Darkness komentář ,že měla nechta ten článek o ní.. jenže ona to nebyla a mám důkaz! Mi ta holka/kluk napsal/a na blog..http://simii-sims.blog.cz/1201/objednavka-c-3-defy#komentare Ale její IP adresa se s tou holkou co měla plno blogů se nezhoduje! Je  to někdo jiný!!

9 Lucka-Lucy Lucka-Lucy | Web | 28. january 2012 at 17:28 | React

1.NE ! Rozhodně ne :D Mohla by potkat nějakýho úchyla a třeba by mu mohla utíct, ale stejně by ji pak někdo přepadl a chytil :D

2.Nedokážu to přesně vysvtělit...prostě je naštvaná a potřebuje být sama

3.Ne :-D

10 Lucka-Lucy Lucka-Lucy | Web | 28. january 2012 at 17:29 | React

Spam !

PS: Fakt krásnej design !

11 A-M-Ynka A-M-Ynka | Web | 28. january 2012 at 18:03 | React

Fakt ?! :-D Tak to jsem ráda, že se ti anime zalíbilo a budeš dál koukat ! :-)

12 LINA LINA | Web | 28. january 2012 at 19:03 | React

1.Chceš aby se Nora dostala v pořádku domů?//samozrejme to je pekne morbídna otázka :D
2.Proč se Jessica tak nepříjemně chová?//no z lekárskeho hľadiska, vyšla zo psychiatrie nie? Bola odrezaná od sveta, každý by bol asi na jej mieste naštavný. Aspoň z vlastnej skúsenosti hovorím keď že praxujem na psychiatrii, a všetci teda príjemný nie sú :-?
3.Proběhne noc bez dalších problémů?// pochybujem...mám obavy že Jessica ujde.
Konečne si dala nový diel, ale Lina chce ďalší takže šup šup :-)  :-)  :-)

13 Andreas Andreas | Email | Web | 28. january 2012 at 20:07 | React

1. áno Nora je strašne milá a nesobecká taká zatial krehká kvetinka nemôže sa jej nič stať bude vedieť kade má ísť alebo za ňou pôjde Dann a ten jej pomôže
2. Jej správanie je pochopitelné ani ona sama nevie čo sa jej vlastne stalo a oni budu chceť vedieť všetko a to že zrazu ju napadlo niečo neviditelné čo súvisí so zrkadlom znie naozaj ako od blázna a ešte určite sa bojí byť sama v strašidelnom lese s vedomím že nemôže odísť a možno sa bojí tmy alebo má klaustrofóbiu :-?
3. no to neviem možno bude chcieť ujsť ale kam pôjde povedz mi kam hech som trochu dramatický
Ešte taká otázka bude niečo medzi Norou a Dannym ja viem vôbec medzi nimi nepreskočila iskra ale teraz s ním bude tráviť viac času takže možno ale možno ho bere ako svojho brata len chcem vedieť či náhodou niečo medzi nimi nebude
Ps: moc krásny dess tá krajina a simíci moc krásne sa s tým dokážeš pohrať :-D  ;-) :D

14 M&E Team (Myšáček) M&E Team (Myšáček) | Web | 28. january 2012 at 21:21 | React

1 No jasně
2 Má špatnou náladu, ale proč?
3 Něco se tam stane a ne nic pěknýho

15 Johi Johi | Web | 28. january 2012 at 21:25 | React

Zaprvé ti moc pochválím design, je takový snílkovský...
   A komix je (jako vždy) boží-miluju tohle slovo. Rychle se to vyvýjí, má tos pád a to vše díky naší(a mojí) milé Cloe.
   Haha, tak teď ještě ke komixu-byla bych ráda, kdyby došla Nora domů,a le třeba se jí po cestě něco stane, ale nic vážného, spíš divného...

16 Nisha Nisha | Web | 28. january 2012 at 21:30 | React

1. Snad ne :)) Bylo by to víc napínavý ;))
2. Asi kvůli tomu jak jí Rachel napadla :))
3. Asi ne :DD

17 Nisha Nisha | Web | 28. january 2012 at 21:30 | React

[16]: Ps: Moc krásný dess ;))

18 Lowiska Lowiska | Web | 28. january 2012 at 22:02 | React

1.Chceš aby se Nora dostala v pořádku domů?
2.Proč se Jessica tak nepříjemně chová?
3.Proběhne noc bez dalších problémů?
Proč se mi zdá, že Jess kuje pikle? Nebo spíš to co do ní vjelo? Nebude to jen tak, buď zdrhne nebo tam umře strachy, podle toho, co jsem četla. Nora by mohla dojít v pohodě domů, tedy až na nějaké ty náznaky rádoby nebezpečí (určitě chápeš :D) a pak se tam vrátit. S Danym to bude ještě zajímavé no, třeba se ještě určitě něco stane :D Těším se na další díl, určitě ho zase tak pěkně zpracuješ a vyhraeš si s ním.
btw nový layout je velmi povedený! trochu nezvyk, stránka nalevo místo uprostřed, ale to přijde...

19 Scraby Scraby | Web | 28. january 2012 at 23:20 | React

1.Chceš aby se Nora dostala v pořádku domů? // Určitě jo.
2.Proč se Jessica tak nepříjemně chová?// Něco jí udělala Rachel
3.Proběhne noc bez dalších problémů?// Asi ne:/ třeba Nora zabloudí nebo tak..
A moc pěknej design:)

20 Defy Defy | Web | 29. january 2012 at 8:17 | React

Úžasné jako vždy! :)
1. Jo, chudák Nora :D
2. Třeba ji posedla ta holka ze zrcadla :)
3. Určitě ne, ale co se stane mě nenapadá ... Možná se Jessičino nepříjemné chování vyvrcholí :)

21 Erušík Erušík | 29. january 2012 at 9:55 | React

Máš úžastný design O_O  :-)

22 A-M-Ynka A-M-Ynka | Web | 29. january 2012 at 10:50 | React

To si piš, že bude pokačovat :-D Nějak mi to chytlo :-D

23 Straw Straw | Web | 29. january 2012 at 12:44 | React

1.asi jo, ať se dostane co nejdřív k Jesice zajímá mě co sní je :D
2.to netuším
3.asi ne :D

24 Kamša Kamša | Web | 29. january 2012 at 13:03 | React

Pěknej novej Lay :) ;-)

25 Lore Lore | Web | 29. january 2012 at 14:57 | React

Dobré :D

26 Ynne Ynne | Web | 29. january 2012 at 16:03 | React

Aww, prosím, nechceš vytvořit návod, jak si The Sims 2 (ne jen demo) stáhnout někde zdarma?? :(

27 Bella Bella | 29. january 2012 at 21:41 | React

1.Jo, ale mohlo by jí něco vyděsit.
2.Je jí zle a bojí se.
3.Myslím že ne. :-D

28 Darkness Darkness | Web | 31. january 2012 at 15:52 | React

1.Chceš aby se Nora dostala v pořádku domů?// Jasně, že se ptáš! Mám ráda štěstí :D.
2.Proč se Jessica tak nepříjemně chová?// Jenom se bojí, nebo že by něco se zrcadlem...? I když netuším, kde by ho splašila :D
3.Proběhne noc bez dalších problémů?// podle mě se nějaké objeví právě s Jessicou...
Jinak se mi hrozně líbí ta "ponurá" úprava fotek, moc se to k tomu hodí :-).

29 Ayanari-chan Ayanari-chan | Web | 2. february 2012 at 16:32 | React

1.Jo!! Ale bude mít pocit že ji někdo sleduje nebo tak něco..
2.Má strach a nebo to na ní ta Rachel nějak "zanechla" (nevím, jak to říct xDD)
3.Něco se stane Jessice...a když ne tak se stejně něco stane :-D

30 Lilianne Lilianne | Web | 3. february 2012 at 9:57 | React

1. přála bych jí to, nadruhou stranu...nějaká peřkvapivá akce by určitě byla zajímavá...:-D
2. má strach, špatnou náladu, je naštvaná, je jí zima, má hlad...a možná má v tom prsty i Rachel
3. Jess uteče nebo se ztartí...

31 Valliena Valliena | Web | 12. february 2012 at 0:49 | React

Miluju tvůj bloog !! ;)

32 abysmal abysmal | Web | 20. june 2015 at 9:15 | React

online sms půjčka :-P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement