March 2012

TS3- Summerflavour hair

26. march 2012 at 22:45 | MRS.Cloe

Tak tedy i do TS3.


Připravované články

22. march 2012 at 13:35 | MRS.Cloe |  Informace
Mezi připravované články se zařadil TS-family, nová rodinka a zkouška postav do komixu. Bude se jednat spíš o fotky, než o děj. A tím si také rozmyslím co a jak využiju. Možná to budou i simíci na stažení. Líbí se vám siminka? Vlastnoručně vyrobená. :) Snad první můj simík, na kterého se dá koukat.
Dále i rodinka Bluebell nezaostává. Po problémech se hrou se teď vyskytly problémy s jejich domem, ale to dělá hru zajímavější a nikdy mě nepřestane udivovat, co za legrační situace z toho může vzejít.
(Main theme, hudba z TSM)
The Sims Medieval jsem si oblíbila na první pohled. Začátek, přípravy a tvorbu postavy s prvními kroky jsem už nafotila. Po zkoumání, jestli se hra uložila, nebo to budu muset dělat celé znova, jsem si ale řekla, že to nevadí. Je tam spousta nových věcí, a všelijaké možnosti. Nové rozměry, myslím si, že si ji oblíbíte,přinejmenším z fotek, tak jako já.
Behind the Mirror, achh, komix který právě prožívá pauzu, ale ta se chýlí ke svému konci. Je dobré, že jsem si rozvrhla další díly, a vím co má následovat a v jakém pořadí. Prodloužím díly, protože se musí ještě více věcí stát. A nakonec to bude krásný závěr 1.série. Právě je dopsaný 23.díl... ale je to takové, že mám nafocenou jen polovinu z pokračování, a nemám to udělané dopředu. I přesto s díly můžete počítat a příběh Za zrcadlem má své vyhlídky.
Když už nejsem na blogu, nebo nedělám něco úplně jiného, zapínám různé hry a fotím. Mohlo by být zajímavé sem dát ukázky, jak vypadají kouzla v online hrách(protože někoho to baví, a naskytla by se i příležitost a inspirace do komixů.), nebo jen prostředí různých staveb a jednoduše screenshotů.To už mám také nafocené, jen dodělat to ostatní.A jako poslední chci zveřejnit první dokončenou povídku Na dotek, výplod mé fantasie. A začínám psát ještě něco dalšího, takže pokud to někam dopracuju a rozmyslím si co stím, třeba se tady něco z toho objeví.:)


Ukázku postav s projektem odkládám. Je toho hodně a mé zdraví je tvrdohlavé. Nejdřív se řádně uzdravím. Chci se omluvit, za mou delší nepřítomnost, ale mám to teď těžké.
Dessign č.5

15. march 2012 at 20:26 | MRS.Cloe |  DessignyKonečně po 3 dnech úporné práce se blog proměnil a nabral dalších jiných směrů, co se týče her atd. Nejen, že přibyl nový vzhled, který je jednoduchý, tmavší, ale pro mě příjemný. Vím, že si na něj zvyknu.
Předělávka proběhla dobře. Dřela jsem na ní celé dny, pokud jsem měla čas. Ještě dodělám Oblíbené blogy, a po dlouhé době kouknu na ty vaše.


Nové rubriky-
Jako první Rady a tipy, kam občas napíšu své vlastní zkušenosti, nebo rady pro vás.
Také rubrika For you, kde se připravují hry a knihy ke stažení(Moc knihy čtené přes word nezastávám, ale když ji nemáte po ruce, nebo chcete jen něco číst, třeba se vám to i zalíbí a budete za ní rádi)- Co se připravuje je u For You, samozřejmě i s programy. Myslím si, že by to mohlo být užitečné, ale dám si s tím pozor.(Nelegální)
Ještě hledání downloadů. To se budu snažit neopomínat a pravidelně hledat to, co chcete.
Mezi posledními je tady Grafika. Když bude čas, chuť, nebo jen nechuť k Simíkům, mohla bych tvořit upravené obrázky, které se potom dají použít ke článkům apod.
Rozcestník EA bude k tomu, jaké novinky u nich nastávají, do čeho se zapojují, také videa z jiných her a třeba i hudba, která je někdy také krásná. Spestření blogu.

Připomínka k hlasům, toplist a zapsání do sims blogů se přesunulo do dolního boxu.Teď k samotnému dessignu:
Tvůrce:
Čas: 3 hodiny? Když si dávám záležet a se vším se piplám, trvá to dlouho. A ještě ke všemu jsem neměla žádný nápad.
Spokojenost: 95%(Zvyknu si, je to opět jiný druh. Není tam nic ze simíků, kromě simky a EA. Hodně jsem si oblíbila nové rozcestníky. Jsou úplně všechny předělané. Už mám nápad i na další dess, ten by byl do světle hnědé, až světle béžová, kterou jsem pochytila z The Sims Medieval)
A nakonec nějaké info o posledních dnech.

Říkám si, že tím, kolika nemoci jsem prošla, a pořád dokola, to mám zkušeností, že bych je mohla rozdávat. Rodina je nemocná a jak jinak, střevní chřipka dopadla i na mě. Popíjím Colu, a jsem ráda za zmírnění, co nastalo. Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat. Budu tu jen tehdy, když mi bude dobře.
Chtěla jsem zmínit jednu věc. Mám The Sims Medieval, a znovu zprovozněný The Sims 3.
TSM jsem ještě hrát nezačala, ale až to tak bude, chtěla bych postupy a prohlídku pro ty, co ho nemají, přidávat to ve formě "rodinky". Zkrátka fotky na pokračování. Také jsem si založila novou rodinku a někdy se znovu pustím do BtM.

Jak jste spokojení s rekonstrukcí? Je to lepší/horší. Co dessign. Díky za komentáře.:) Přeju všem zdraví a hlavně to, ať nedopadáte jak já. A to mám za 5 dní narozeniny.

Hledání downloadů

14. march 2012 at 18:11 | MRS.Cloe


Hledáš download a nemůžeš ho stále najít? Pomůžu ti. Napiš jen, jaký download hledáš, do jaké TS(2,3) a já se ho pokusím najít. Zde ti odpovím. Nebo pokud máš obrázek a víš od koho down je, jen ho nejde stáhnout, zkus to tady.

Probíhá rekonstrukce

12. march 2012 at 22:23 | MRS.Cloe |  Informace
Strpení. Možná to bude trvat déle, ale nakonec to vše bude konečně hotové.
Pořádně roztříděné, srovnané rubriky a nové rozcesníky atd.

TS3- bathroom

12. march 2012 at 11:56 | MRS.Cloe


Něco málo

4. march 2012 at 12:32 | MRS.Cloe |  Informace
Mé slovo se plní, aktivita je tady jak na obrázku. Ani jsem si nevšimla, že na obrázku je hřbitov :). Jak se máte? Za pár dní odcházím od babičky, a napravím to, co jsem minule slíbila a zlepším se. Jak mi nabývá zdraví, vrací se s ním i nápady. Ale přesto ještě nálada není.

Předělám celý blog. Upravím rubriky a rozcestníky a s tím i přibyde nový dessign. Udělám další nápisky pro vás, a možná bude i grafika. S TS3 nastaly opět problémy, sháním crack na patch 1.31.118, ale nějak ho nemůžu najít. To je tak, když to není originál. Dneska jedu konečně pryč. Takže se mnou a s aktivitou počítejte do konce týdne.

Ještě poděkování všem, kteří pro mě hlasovali v soutěži o nejlepší písničku u Dyidy. Díky, vyhrála jsem.//Vím, pozdě//

TS2- Summerflavour hair

2. march 2012 at 16:02 | MRS.Cloe

Také krásné vlasy:)