August 2012

Charlotte Black

31. august 2012 at 19:23 | Jadee
Přínáším vám první "prezentaci" jedné z mých postav blogu a to konkrétně Charlotte, což jste už asi zjistili podle nadpisu. Ze začátku jsem měla vymyšlené jen její povolání. Podrobnější popis jsem vymýšlela dnes a dalo mi to docela zabrat, poněvadž jsem se nemohla rozepsat. Nakonec jsem něco sepsala a řekla bych, že to není nejhorší. Na to, že jsem na začátku nemohla vymyslet ani první větu, to dopadlo ještě dobře. Tak snad se vám popis a postava bude líbit.

Za ty chyby bych vraždila!

31. august 2012 at 13:52 | MRS.Cloe |  Informace
Asi každý z nás má vlastní zkušenosti s různými chybami v The Sims 3. Já už jich zažila nejméně 50 (obrazně řečeno), ve skutečnosti to jsou pořád a ty samé problémy. A když už si myslím, že je pro jednou všechno v pořádku, hra běží, neseká se, načítání je bezvadné, downy funkční a mám se fajn, vždycky to nakonec dopadne tak, že to další den nezapnu z nějakého pádného důvodu, naskytnutí chyby. Včera jsem vytvořila 3 siminky, na mou začátečnickou tvorbu vlastních simíků v TS3, se mi 3 siminky neskutečně líbily. Ale poté, co jsem si stáhla pózovače a ještě pár módů do hry, hru jsem nezapla. Instalování downloadů v launcheru nefunguje, a zasekne se hned na začátku, a tak i samotná hra. Na úvodní obrazovce se zelená čárka nehne ani o milimetr, po dlouhou dobu. Nezbývá mi nic jiného, než hru přeinstalovat. Obávám se, že to možná nepůjde, ale zkusit to můžu, a dám si pořádný pozor na downloady, protože ty dělají takovou neplechu, že bych vraždila! Co vy? Jak řešíte problémy s TS3 a jak to provádíte s downloady?7.část- V koncích

29. august 2012 at 22:28 | MRS.Cloe |  Luck or destiny?

S půl rokem pauzy, se mé psací schopnosti, dá se říct, trochu rozvinuly- obohatili se o řadu všemožných slovíček i slovních obratů. Sice jsem moc nepsala, ale občas jsem tu pořádnou chuť dostala. Tak snad se vám bude líbit.
----------------------------------------
Konečně přináším novou část Luck or destiny. I samotný název se pomalu objevuje v pokračujícím příběhu a
naše hlavní hrdinka se dělí o své zážitky. Delší pokračování najdete v celém článku, a třeba budete spokojení.:)
Přeji příjemné čtení a každý upřímný komentář mě velmi potěší:) Předem děkuji.

Projekt: Postavy blogu

28. august 2012 at 21:59 | Jadee |  Informace
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdravím, na začátek bych chtěla poděkovat, že jste mě dobře přijali a doufám, že se vám moje články budou líbit.
Společně s MRS.Cloe jsem se dohodla na tom, že vytvoříme nějaké postavy, jak v TS2 tak v TS3, a ty budou "reprezentovat" náš blog. Budou něco jako celebrity.
Takže jsem se hned včera vrhla na vytváření postav a výsledkem jsou tři simky z TS3. Mám v plánu postupně přidávat historky, události atd. z jejich "života". Tím jak budu přidávat jejich zážitky, budu tvořit jeden velký příběh, který budete v budoucnu moct ovlivnit i vy. Především však budeme přidávat fotky a naše postavy se budou objevovat v různých článcích. Ještě se s MRS.Cloe musíme pořádně dohodnout jak to bude a postupně vás budeme informovat.

Nápis- novinky

28. august 2012 at 11:32 | MRS.Cloe |  Ke stažení
Dneska jsem si pro vás připravila jednoduché popisky/nápisy NOVINKY, je to pořád to stejné, jen v jiných barvách.
Snad se budou líbit, a třeba je někdo i využije. Brzy můžete čekat novou část povídky Luck ro destiny (o dívce na ostrově).
A taky bych mohla obhlédnout mou "simíkovskou" situaci. Ani nevím, co mám rozpracované a na co jsem se chystala.
Pěkný den, MRS.Cloe

Uvězněná vlastní myslí

27. august 2012 at 15:32 | MRS.Cloe |  Informace
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po strašně dlouhé době, několika měsících, půl roce, věčnosti, pro mě delší chvíli, říkejte tomu, jak chcete, jsem tady. Nevím, jestli to začalo nechutí, nebo odporem, ale vím jistě, že se to stalo ze dne na den. Byla jsem tak nadšená z blogu a vážně zažraná do všeho co se tu dělo a najednou puch, všechno bylo tu tam. Po zákroku a na to pobytu v lednu v nemocnici jsem si řekla, že se dostanu do lepšího stavu a ozvu se v plné síle, ale vážně jsem nečekala, že to bude trvat takhle dlouho. Nechci tu vypisovat všechno, a dělat z toho romány, které si radši nechám pro sebe, ale měla jsem osobní důvody k tomu, vyhnout se blogu. Mezitím jsem začala dělat jiné věci, potom mě thesims omrzel a vlastně jsem se do toho pořádně "nedostala" ani teď. Ale k blogu se vracím, mrzí mě že jsem se takhle nehezky vykašlala na blog bez toho, aniž bych něco napsala, to se mi nelíbí. Tentokrát s sebou přináším pomoc a myslím si, že by to mohlo klapat. Hlavě tu budu já, a jako nová adminka se představí Jadee zanedlouho sama. Je to nováček v "sims" blozích, ale uvidíte sami, že to, co vytváří a dokáže vymyslet, je pro tenhle blog jako vyšité. Prázdniny jsem si neužila, celé jsem je proležela doma a jen občas zašla ven. Nevím, jak budu zvládat školu, ani vše ostatní. Nejsem v pořádku, hlavně psychicky. Vyřeší se to. Bude to tu pokračovat jako předtím, komixy, příběhy, další věci. Mám výpomoc a snad se vám zalíbí tak jako mně. :) S ní přicházejí nové nápady a pořádek. Nebude tady takový zmatek, tedy aspoň pro mě byl.

Jak si užíváte volného času?


Jadee

27. august 2012 at 14:33 | Jadee
Nová adminka, "rádoby grafik, fotograf a umělec"

----------------------------------------------------------------------------------
Jméno: Iveta
Věk: 15
Moje blogová minulost: Dříve jsem přidávala články na blog yuna-lisa-fantasy, který jsem před nedávnem opustila a založila si nový osobní blog a to jadee.blog.cz

"Noc není strašidelná, jen ji lidé soudí podle prvního dojmu..."
-by me
Jsem patnáctiletá fantazistka, která miluje hudbu (hlavně punk, rock a metal). Mezi mé oblíbence patří: 30STM, Linkin Park, Green Day, Nickelback, Escape the Fate, My Chemical Romance, Avril Lavigne, Paramore, SUM 41, Nirvana atd. Je jich strašně moc :) Neumím si představit den bez hudby.
Jsem netrpělivý člověk, nesnáším čekání. Ať je to čekání na cokoliv nedokážu si pomoct a jsem na to alergická. Jsem kreativní člověk se spoustou fantazie. Bohužel mé nápady zůstávají především jen v mé hlavě.

Jsem dostatečně komunikativní člověk, ale když si nemám s určitými lidmi co říct, tak je to o ničem. Nevadí mi samota a občas ji i vyhledávám. Nepotřebuji kolem sebe spoustu přátel. Stačí mi jich pár, ale musí to být opravdový přátelé, kteří jsou na celý život.
Nesnáším prolhané, naivní, namyšlené osoby, týrání zvířat (to nemůžu vystát), drogy, přetvářku a když mě někdo schválně podceňuje a já vím že na to mám a našlo by se toho ještě spousta. V oblibě moc nemám blodýny a růžovou barvu.
Ráda tvořím grafiku, hraju hry, kreslím, fotím, tančím a píšu všelijaké příběhy, své pocity atd.
Skoro furt vymýšlím jak se zabavit, i když v poslední době nepřicházejí skoro žádné nápady. Co se seriálů týče v současné době koukám na Lovce Duchů a mám rozkoukáno spoustu anime, A z filmů to jsou ty, které najdu a zaujmou mě. Kdybych měla jmenovat konkrétní film tak by to bylo Requiem za sen.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KONTAKT
Email: yuna.lisa@gmail.com.cz
Skype:
yuna.lisa

MRS.Cloe

27. august 2012 at 14:31 | MRS.Cloe
,,That which does not kill me, makes me stronger"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Přezdívka na blogu: MRS.Cloe. Můj první nick byl Wormy :DD (o čemž jsem ani nevěděla, že znamená "červavý")
Byla na blozích: neusims, thesims-net, a spoustu dalších neznámých webech.
Studentka, blogařka, adminka a zakladatelka tohoto blogu

Mám velkou představivost, jsem snílek. Milá, snažím se být trpělivá a ohleduplná. Když si něco umanu a na pevno se toho chopím, těžko se toho pak vzdávám. Můj živel je psaní, tvoření.. kreativita obecně. Usmívám se pořád, ale ne vždy se tak cítím. Myslím si, že jsem optimista a většinu času samotář. Ráda pomůžu, když vidím, že je potřeba. Mám výdrž a odhodlanost vyřešit věci v klidu, ale když už se naštvu, je těžké mě uklidnit. Jsem výbušná- ale ne často:)
Mám ráda blogaření, sport, tvoření, hraní na PC. Jinak oblíbené věci, jako je hudba apod. nemám, poslouchám na co přijdu, a pokud se mi to nelíbí jdu dál. Nesnáším namyšlené, naivní a lživé lidi, proto do nich nezapadám. Ráda si najdu někoho, stejného jako já, kdo mi vydrží na dlouhou dobu. I zde na blogu je hodně lidí, se kterými si rozumím a ráda čtu to, co zažívají a přidávají. Vždy mě rozesmějí a tím si víc a víc získávají moji pozornost.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT
Skype: smileyzz2
EMAIL: thesims-net@seznam.cz

Zájmy a historie: Má první závislost a uvedení do celkově počítačového světa začala éra online her. Jako malá žába jsem začala hrát jednu mmo-rpg za sebou. Tím odstartoval i můj první blog (o hrách), u kterého jsem si uvědomila jak mě blogování děsně baví. Hraní s pár lidičkama se prohloubilo o zájem ve hry celkově. Potom nastal zlom kdy jsem musela vyzkoušet každou další hru a tak se stát srdcově připoutaná k singlům jako Mass Effect, DA, Tomb Rider... všechny druhy assasínů a všechny hry co si jen dokážete představit. Měla jsem hodně času, takže to nebyl problém. Nestačili jen rpg, pak to bylo silné nutkání i u Call of duty a Battlefieldu :D Nemám oblíbený žánr, žeru prostě všechno.

V mém životě potom nastal chvilkový zvrat, kdy jsem se vybodla na hry (ne že bych je stejně neměla všechny dohrané a v tu dobu nic jiného nebylo :D)
Začala má dloouhá seriálová mánie. Americké, Anglické, Australské.. všechny nové i staré seriály. Byl by to DLOUHÝ List.
byl to 24hodinnový stream serialů, jelikož jsem byla doma. Brzy jsem znala všechny osudové seriály. Friends, Himym, Doctor who- tím to začalo. A potom to jelo. Jeden za druhým. Jak dramata a romantické, tak válečné či historické, scifi..
Momentálně nejoblíbenější: WESTWORLD... Vikingové, Walking dead, Game of thrones.. apod. (vážně by to byl dlouhý seznam)

Další fáze života nastala přibližně se seriálovou mánií kdy jsem si založila blog (2011) Svět sims a kreativnosti mě pohltil.
The Sims neberu jako hru. Beru to jako formu, kde se můžu projevit, tvořit. Zlepšovat se (kdysi jsem ani nevěděla jak hezky obléknout siminku) Snaha zdokonalovat se. To samé s grafikou. Pořád se snažím naučit se nové a nové věci.

Poté byla doba kdy jsem znovu odehrávala všechny mé oblíbené hry. :DD
Hudba byla především samý dubstep a epic. music.
Rok 2015/2016 byl zasvěcený celý FILMOVÉMU marathonu. Tím, že jsem neviděla spoustu filmů, začínala jsem se "vzdělávat" a koukala na vše, co jsem uznala za vhodné. Naneštěstí mě chytla jiná závislost.
KOREA :3 Stačí mi jen na ní pomyslet a už pištím jak malá holka (důkaz, že i dospělí můžou vyvádět jako děcka)
Celkový pop nemám v oblibě. Když se mě někdo zeptá na oblíbený žánr nebo typ hudby- nedočkají se odpovědi, co by chtěli. Momentálně je to rap, beats, trap music, epic music, HANS ZIMMER!
♥ Takže nyní je to samé Kdrama, filmy z Koreje, Japonska. Celá jejich sféra. Herci, zpěváci, umělecké organizace.

Jednou se tam podívám. Kdo chce vzít sebou?

Jsem zvědavá, jaké další části nastanou :D. Třeba za čas budu závislá na Indický hudbě a kultuře. co já vím :D

► Ještě se přidal fakt, že jsem chtěla mít bílé vlasy. (jako bruneta) :D A tak se stalo. Posedlost něčím "extra" nepřechází.
► Komfortní zóna je svině. Uvědomila jsem si, že i když se v ní držím, tak v životě mám ráda, když musím vykolejit. A když je to drsné. Nekomfortní zónu.Každou chvíli své sny měním. Ale co zůstává je:
○ podívat se po světě.
○ naučit se surfovat a SURFOVAT
○ Thajsko- skály v moři, jachta. Něco jako z TR.
○ potápět se a vidět kosatky.
○ a být zdravá (mám s tím celý život problémy) :D


Tvorba

27. august 2012 at 12:07 | MRS.Cloe.........

PROPAGOVANÉ KOMIXY