MRS.Cloe

27. august 2012 at 14:31 | MRS.Cloe
,,That which does not kill me, makes me stronger"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Přezdívka na blogu: MRS.Cloe. Můj první nick byl Wormy :DD (o čemž jsem ani nevěděla, že znamená "červavý")
Byla na blozích: neusims, thesims-net, a spoustu dalších neznámých webech.
Studentka, blogařka, adminka a zakladatelka tohoto blogu

Mám velkou představivost, jsem snílek. Milá, snažím se být trpělivá a ohleduplná. Když si něco umanu a na pevno se toho chopím, těžko se toho pak vzdávám. Můj živel je psaní, tvoření.. kreativita obecně. Usmívám se pořád, ale ne vždy se tak cítím. Myslím si, že jsem optimista a většinu času samotář. Ráda pomůžu, když vidím, že je potřeba. Mám výdrž a odhodlanost vyřešit věci v klidu, ale když už se naštvu, je těžké mě uklidnit. Jsem výbušná- ale ne často:)
Mám ráda blogaření, sport, tvoření, hraní na PC. Jinak oblíbené věci, jako je hudba apod. nemám, poslouchám na co přijdu, a pokud se mi to nelíbí jdu dál. Nesnáším namyšlené, naivní a lživé lidi, proto do nich nezapadám. Ráda si najdu někoho, stejného jako já, kdo mi vydrží na dlouhou dobu. I zde na blogu je hodně lidí, se kterými si rozumím a ráda čtu to, co zažívají a přidávají. Vždy mě rozesmějí a tím si víc a víc získávají moji pozornost.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT
Skype: smileyzz2
EMAIL: thesims-net@seznam.cz

Zájmy a historie: Má první závislost a uvedení do celkově počítačového světa začala éra online her. Jako malá žába jsem začala hrát jednu mmo-rpg za sebou. Tím odstartoval i můj první blog (o hrách), u kterého jsem si uvědomila jak mě blogování děsně baví. Hraní s pár lidičkama se prohloubilo o zájem ve hry celkově. Potom nastal zlom kdy jsem musela vyzkoušet každou další hru a tak se stát srdcově připoutaná k singlům jako Mass Effect, DA, Tomb Rider... všechny druhy assasínů a všechny hry co si jen dokážete představit. Měla jsem hodně času, takže to nebyl problém. Nestačili jen rpg, pak to bylo silné nutkání i u Call of duty a Battlefieldu :D Nemám oblíbený žánr, žeru prostě všechno.

V mém životě potom nastal chvilkový zvrat, kdy jsem se vybodla na hry (ne že bych je stejně neměla všechny dohrané a v tu dobu nic jiného nebylo :D)
Začala má dloouhá seriálová mánie. Americké, Anglické, Australské.. všechny nové i staré seriály. Byl by to DLOUHÝ List.
byl to 24hodinnový stream serialů, jelikož jsem byla doma. Brzy jsem znala všechny osudové seriály. Friends, Himym, Doctor who- tím to začalo. A potom to jelo. Jeden za druhým. Jak dramata a romantické, tak válečné či historické, scifi..
Momentálně nejoblíbenější: WESTWORLD... Vikingové, Walking dead, Game of thrones.. apod. (vážně by to byl dlouhý seznam)

Další fáze života nastala přibližně se seriálovou mánií kdy jsem si založila blog (2011) Svět sims a kreativnosti mě pohltil.
The Sims neberu jako hru. Beru to jako formu, kde se můžu projevit, tvořit. Zlepšovat se (kdysi jsem ani nevěděla jak hezky obléknout siminku) Snaha zdokonalovat se. To samé s grafikou. Pořád se snažím naučit se nové a nové věci.

Poté byla doba kdy jsem znovu odehrávala všechny mé oblíbené hry. :DD
Hudba byla především samý dubstep a epic. music.
Rok 2015/2016 byl zasvěcený celý FILMOVÉMU marathonu. Tím, že jsem neviděla spoustu filmů, začínala jsem se "vzdělávat" a koukala na vše, co jsem uznala za vhodné. Naneštěstí mě chytla jiná závislost.
KOREA :3 Stačí mi jen na ní pomyslet a už pištím jak malá holka (důkaz, že i dospělí můžou vyvádět jako děcka)
Celkový pop nemám v oblibě. Když se mě někdo zeptá na oblíbený žánr nebo typ hudby- nedočkají se odpovědi, co by chtěli. Momentálně je to rap, beats, trap music, epic music, HANS ZIMMER!
♥ Takže nyní je to samé Kdrama, filmy z Koreje, Japonska. Celá jejich sféra. Herci, zpěváci, umělecké organizace.

Jednou se tam podívám. Kdo chce vzít sebou?

Jsem zvědavá, jaké další části nastanou :D. Třeba za čas budu závislá na Indický hudbě a kultuře. co já vím :D

► Ještě se přidal fakt, že jsem chtěla mít bílé vlasy. (jako bruneta) :D A tak se stalo. Posedlost něčím "extra" nepřechází.
► Komfortní zóna je svině. Uvědomila jsem si, že i když se v ní držím, tak v životě mám ráda, když musím vykolejit. A když je to drsné. Nekomfortní zónu.Každou chvíli své sny měním. Ale co zůstává je:
○ podívat se po světě.
○ naučit se surfovat a SURFOVAT
○ Thajsko- skály v moři, jachta. Něco jako z TR.
○ potápět se a vidět kosatky.
○ a být zdravá (mám s tím celý život problémy) :D

 


Comments

1 Johi Johi | Web | 27. august 2012 at 15:39 | React

Téda, vypadáš skvěle, jestli to tak mohu říct:D!
Vidím, že to snílkovství máme společné, stejně tak samotaření:).

2 Adel Adel | Web | 27. august 2012 at 16:12 | React

Ten optimismus máme společný :-) Píšu to sice už podruhé, ale jsem ráda, že jsi zpět a máš úžasné vlasy :-D

3 Joy Joy | Web | 27. august 2012 at 17:02 | React

Si veľmi sympatická, takisto sa snažím veci riešiť v kľude, ale keď ma niečo rozčúli, tak dokážem vybuchnúť ale nie často. :D Ani ja nie som na nejaké krátkodobé kamarátstva, už veľa ľudí ma ale sklamalo v reálnom živote aj keď som ich poznala viac rokov, čo ma mrzí ale taký je život... ;-) Ja som skôr trochu z každého, síce pesimista nie som ale som tak viac realista a viac optimista. :D

4 Saanma Saanma | Web | 27. august 2012 at 19:14 | React

Jsem moc ráda, že jsi zpět. A musím uznat, že jsi velmi pěkná slečna! :D Kéž bych mohla být člověkem s úsměvem na rtech a s pozitivním myšlením, u mě je to spíš naopak. Mohla bych se zeptat, copak jsi za znamení(v horoskopu)? :) Díky.

5 Łowe♥ Łowe♥ | Email | Web | 28. august 2012 at 12:05 | React

Vidím,že máme hodně společných věcí ..krom toho se taky jmenuju Veronika:)
..Jinak na fotce ti to moc sluší ..máš opravdu krásný vlasy!:)

6 Eliška Eliška | Web | 4. february 2013 at 6:47 | React

=) SI strašně krásná ;) s těmi lidmi to máme společné :-P

7 sims-ewe sims-ewe | 18. march 2013 at 16:03 | React

Seš nadherná :o O_O  vůbec sem si nemyslela , žě nějak takhle vypadaš :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama