September 2012

TS3-Ombre Denim Shorts

30. september 2012 at 13:39 | Džejný

Džejný

30. september 2012 at 11:46 | Džejný
PEOPLE SAY THAT ONE OF THE BEST WAYS TO LEARN MORE ABOUT YOURSELF IS BY WRITING YOUR THOUGHTS IN A DIARY.
Name:Jana
Age:16
School:Hotel school of Teplice
Blogs: Neusims,Thesims-net,a další..

Pubertální 16 letá dívka která má velmi bujnou fantazii ale nedává to moc najevo.Za svůj život jsem působila na hodně blozích avšak nejdéle jsem vydržela na Neusims,kam jsem se dostala přes konkurz a pak se blog stal pouze mým.Blog ale kvůli malé aktivitě opadl.Ráda poslouchám hudbu,hlavně když je mi mizerně.Mezi mé oblíbené interprety patří hlavně Miley Cyrus.Cher Loyd,Kat Graham,Loreen,Demi lovato a další.Co ale nejvíce miluji je sledování seriálů,který mě i inspirují v životě,jako například The Vampire Diaries,Pretty Little Liars,Teen Wolf a Revenge.Samozřejmě ráda hraju simse a bloguji,zpívám,věnuji se módě a pročítám si různé blogspoty.Nesnáším falešné lidi,pomluvy,natvrdlý kluky,cibuli,hmyz a další.

KONTAKT
E-mail-Jananemcova11@seznam.cz


Nové trendy 0.1

28. september 2012 at 12:25 | MRS.Cloe |  Pictures
TAK HODNĚ, HODNĚ NEPOPSATELNĚ HODNĚ MĚ ŠTVE, ŽE MĚ TOHLE NAPADLO AŽ NEDÁVNO A O VŠECHNO JSEM PŘIŠLA A POKRAČOVAT TO NEJSPÍŠ NEBUDE, ALE NA CHVÍLI SI PŘEDSTAVÍM, ŽE JE VŠE OK A PODÍVÁM SE, JAK BY SE VÁM TO LÍBILO.
Přednastavený text i s článkem.
----

Je tu nový vymyšlený projekt, pořad tohoto blogu. Jedná se o prezentaci Nových trendů oblečení, které se nedávno objevily na různých webových stránkách. 3 modely v podobě 3 slečen, Amandy, Mony a Christy, budou předvádět dohromady 6-8 kusů, a přitom se nechávají fotografovat do časopisových fotek, které tu budou vystavěny. Momenty mají zachytit kouzlo prezentovaných oblečení a ukázat je světu. Nové trendy slouží k inspiraci, a pokud se někomu dostatečně zalíbí, bude možno si tyto věci i stáhnout. Někdo je už možná sám má, tak pro toho je v tomto článku k vidění spousta snaživě zachycených "uměleckých" fotek. Přála bych si, aby se nový nápad uchytil, a vy si na to můžete udělat svůj vlastní názor. Tak začněme.


TS3- tričko od Anubis

26. september 2012 at 17:20 | Jadee
Přináším vám poměrně "známé" tričko od Anubis. Sama ho mám ve hře a dost jsem si ho oblíbila. Upřímně je jedním z nejlepších kousků oblečení co ve hře mám :D Tak snad se vám bude líbit tak jako mě.

DOWNLOAD( package)


Debilní hackeři aneb mám komp v troskách

20. september 2012 at 19:29 | MRS.Cloe |  Informace
Blbost nadevše. Pitomost! Jsou normální? Nejsou normální, ne nejsou! Bez mozku a rozumu, co má normální živá bytost mít! Ne, nebudu tady vypisovat vše co cítím, jinak bych začala k*rva nadávat! Sorry, to sem nepatří. Jak psala Jadee, nemám jen problém s viry, ale stalo se to tak, že kvůli mé "kreativitě" a aktivnímu zapojování se všude a do všeho, se to zrvtlo až k něčemu dost nepříjemnému. Věděla jsem, něco mi říkalo, že to nemám dělat. Ale ta jedna věc mi umožnila dívat se na všechno z jiné perspektivy- té správné a té, kterou moc lidí zařraných do blogů nevidí. Vidím pravdu a odpoutávám se od blogového a internetového světa. Musím KOMPLETNĚ vymazat VŠE z notebooku a potom se terpve může řešit to svinstvo, co mi tam vlezlo. Je také možnost, že se problém vůbec nevyřeší, a bude se muset čekat dlouhou dobu, a nebo jednodušše zůstanu bez notebooku. Mám menší přístup na jiné počítače, ale není to, jako můj vlastní. Jedním souvětím: Moc jsem se těšila, na to, jak se sem vrátím, budu aktivní, zase se zapojím do tohoto světa, budu přidávat články, komixy, znovu zažívat ten skvělý pocit při vytváření simíků atd. MRZÍ MĚ TO, ale musím odstranit i hry, max. to zálohuju, ale nemá to cenu, protože základní CDčka už nemám a stahovat v žádném případě nic nebudu. Takže všechen můj dosavadní úspěch a pokrok v simsech a blogu o něm vyjde vniveč. Nevím, jak to bude pokračovat dál. Určitě se někdy ozvu, ale doufám, že na mě nezapomenete, a ikdyž už možná nebudu ve světě simsových blogů, i tak to budu já, někde jinde, kde budu v mém světě, jako doteď.

Neloučím se, jen to tak vypadá.. Vaše MRS.Cloe

Za bublinovku

18. september 2012 at 16:59 | Jadee |  Ocenění

Omlouvám se, že ceny přidávám tak pozdě, i přestože jsem slibovala, že budou už o víkendu. Já příště raději nebudu nic slibovat, protože vím, že to nedodržím :) Doufám, že vám to nevadí a budou se líbit. Vytvořila jsem vám jmenovky/popisky, protože nejsem schopná v současné době vytvořit, ani vymyslet nic lepšího. Jinak jsem se taky pokusila vymyslet nějakou hlášku, kterou můžete vidět na obrázku výše.
Ještě bych chtěla poděkovat všem, kteří se zůčastnili a teď už ocenění:

Snížená aktivita

12. september 2012 at 21:34 | Jadee |  Informace
Ahoj všichni, poslední dobou sem nepřibývá moc článků. V podstatě žadné a jaké jsou důvody? Takže pokud jde o mě, tak je to kvůli tomu, že nemám moc čas. Škola je pro mě náročná( jak se to vezme xD) a když příjde víkend tak si to ani nestačím uvědomit a je zase škola.
MRS. Cloe je neaktivní, poněvadž má problémy s počítačem. Podle toho co od ní vím se jí někdo naboural do počítače a má v něm viry. Tudíž ho ani nepouští a bude muset vydržet do soboty, kdy se na to mrkne nějaký programátor.
Přeju aby se s tím dalo něco dělat. Jinak by byla všechna její snaha kolem blogu k ničemu.
Já se budu snažit držet blog v "optimálním" provozu. Někdy o víkendu se můžete těšit na odměny za bublinovku a mrknu k oblíbeným blogům.

Za případné chyby v textu se omlouvám. Jsem unavená a nemyslí mi to.

Bublinovka (2)

7. september 2012 at 20:40 | Jadee
Připravila jsem si pro vás bublinovku. Obrázek jsem pořídila při hraní s jednou mojí oblíbenou simkou a jejím psem. Získala jsem džina a musela to hned vyzkoušet a povedla se mi zachytit tahle momentka, ze které jsem vytvořila soutěž pro vás.
Jde o to, aby jste vymysleli co si myslí pes, popřípadě můžete dodat i něco víc. Tak doufám, že vymyslíte nějaké dobré hlášky, které mě i MRS. Cloe pobaví. Nakonec vyberu 3-5 nejlepších hlášek a ty dostanou nějakou tu cenu.
A jaká bude cena? To se nechte překvapit!

První den ve škole

4. september 2012 at 16:51 | MRS.Cloe & Jadee |  Informace

Ahojte všichni. Jak už to je asi u mnoho blogů, i já zveřejním zážitky, které jsem zažila první den ve škole. Už uběhl druhý a pro mě nezvykle složitý den. Sice jako začátek je to oddychové, ale i tak, nejsem zvyklá na to, sedět několik hodin ve třídě. To abych si na to rychle přivykla. Před prvním vstupem do třídy jsem se strašně moc klepala, šla jsem spát až po 3tí hodině ráno a nemohla usnout. Nakonec jsem skončila ve třídě A., kde jsem poznala s několik fajn holek, se kterými si myslím budu dobře rozumnět. Alespoň nejsem sama. Mám výhodu, že už všechno z předešlého ročníku znám a vím kde co a kdo je. Ještě se bojím různých věcí, ale časem to určitě přejde.

Co pro vás s Jadee připravujeme:

Já začínám s něčím novým v TS2, co se tu už brzy objeví.
Připravujeme zatím jen návrhy a rozložení J-magazine (našeho časopisu).
Jadee rozvijí svou spisovatelskou kreativitu a píše příběh.
Také pracuje na horrorovém komixu.
Dále bych mohla pokračovat v komixu BtM.
A i já vám představím (jen trochu) mé simky blogu.


A jak jaký byl VÁŠ první den ve škole?:)

TS2- Harvest hair

2. september 2012 at 11:17 | MRS.Cloe

Nádherná siminka a nádherné vlasy. Je výhoda je mít ve hře. Ke stažení v CČ.