October 2012

Nové komixy

28. october 2012 at 14:21 | Jadee |  Informace

Přináším vám menší info ohledně mých připravovaných komixů. Jeden z nich je horrorový (o tom jsem se už zmiňovala) a druhý se týká nadpřirozena. Mám v plánu, že ten strašidelný bude jen minikomix. Takže bych se u něj spíš rozepisovala a zlepšovala své "spisovatelské dovednosti". Ještě si to rozmyslím, možná že to bude úplně jinak. Ještě bych se mohla zmínit o tom, jak často bych komixy přidávala. Takže minikomix bych přidávala určitě tak jednou za měsíc. Tedy pokud nebudu nějak hodně časově vytížená. Hlavní komix by mohl přibývat dvakrat za měsíc. Vím, je to sice dlouhá doba, ale nechci napsat nic, co bych nebyla schopná splnit.

23.díl Behind the Mirror- přestávka

25. october 2012 at 19:14 | MRS.Cloe |  Behind the Mirror

I přes všechny neduhy co mě a hru potkaly komix nadále pokračuje. Jsem strašně ráda, a znovu se dostávám do tvoření komixů. ALE! momentální situace se má následovně- přišla jsem o všechny data, co se Thesims týče. Žádné zálohované rodiny, domy, ani downloady! Tím pádem jsem přišla i o BtM!;(
Ale jakmile budu mít Thesims( čekám až mi dojde poštou), začnu od znova, ale nebojte, já si nějak poradím a komix bude pokračovat.

Tento díl je přednastavený už od března a je také poslední, co tu v této době uvidíte, tak si ho užijte( je krátký). Ale budu vám dávat průbežně vědět o mé simsové situci. Zatím mám jen Trosečníky:)Simky png

23. october 2012 at 20:51 | MRS.Cloe
Mám pro vás 5 png obrázků simek z TS3. Obrázky jsem pořídila, ještě před tím, než jsem o všechny data přišla. A pokud nic, alespoň se můžete podívat, jak simky vypadají. :)


Můžete je použít na grafiku,
na dessigny,
cokoliv chcete.

Nevydávat za své!!J-Magazine

21. october 2012 at 14:57 | Jadee |  Informace
Jak to vlastně bude s naším časopisem?
Jako první vám mohu říci, že bude vycházet asi jednou za měsíc, maximálně za dva měsíce, a bude mít přibližně třicet stran plus titulní a závěrečná.
Na titulní straně bude takové "upoutání" a to, o čem vydání je.
Naopak na zadní straně bude nějaká reklama. Možná něco co najdete v dalším časopise.
Nechte se překvapit, budeme se snažit dát tam doopravdy zajímavé věci.
A zároveň s tím má MRS.Cloe pro někoho z vás žádost:
Jako spestření našeho časopisu a tím i jedinečnosti, jsem se už na začátku myšlenky o vytvření časopisu rozhodla, že bych chtěla v každém čísle udělat s někým vybraným rozhovor o jeho komixu.
Ale protože je tohle první vydání, nemám čas někoho hledat. Proto se ptám:
Byl by někdo ochotný a chtěl by na svůj komix upoutat, a udělal by pro magazín se mnou rozhovor o něm?
Prosím, pokud někdo má zájem, ozvěte se do komentářů a popřípadě dodejte odkaz na komix. Kdyby se nikdo neozval, nechám to na příští vydání, a pokud se vás ozve víc, někoho vyberu. Předem děkuji.
J magazine je v přípravách a chýlí se ke konci:)

Castaway - chapter 1

18. october 2012 at 17:15 | MRS.Cloe |  Nedokončené
Jak jsem si vždy přála, konečně jsem se mohla podívat do světa The sims 2 Trosečníků. Splnilo se to a já vlastním Castaway. Okamžitě jsem si vytvořila siminku a všechno zdokumentovala. Vždy, když má siminka na ostrově něco podnikne, uvidíte to i vy. Prozatím je to úplný začátek a postupem času se z těchto ukázek stane celý příběh. Čeká na vás průvodce mým hraním a přežívání mladé dámy. Můžete se na dobrodružství vrhnout ihned. :)


Srnutí budoucích článků

17. october 2012 at 15:10 | MRS.Cloe |  Informace

Celkem všechny se vyjádřily k tomu, co chtějí v budoucnu přidat za články.
Na mně je, abych vše dala dohromady, proto jsem to zde sepsala. Pokud některá z adminek chtějí něco dodat, prosím dodejte.


MRS.Cloe

○ Castaway příběh 0.1- zítra/pozítří
○ Siminky ts3 PNG [ k použití ]- so/neděle
○ 23.díl Behind the Mirror?- příští týden?


Jadee
○ Předběžné informace ke komixu
Anketa
○ Magazín


Džejný
Zprovoznění rubriky "hledáte down"
○Music of my heart
○Úvod povídky+informace


~Downloady~
~ pracuje se na "zásobování"..brzy přibudou downy ve velkém.

TS3-Jeffrey Campbell shoes

15. october 2012 at 16:55 | Džejný
Zde jsem pro vás našla boty od Jeffrey Campbel,po kterých já tajně toužím!Ale když je nemůžu mít na sobě,tak proč ne na siminkách :) Tyto boty jsou velice vyhledávané co jsem četla jeden článek od Shianae.
DOWNLOAD
Kopírujte se zdrojem!


Pexeso-Odkrytí cen

14. october 2012 at 14:33 | Džejný
Zdravím!Tak vám sem konečně dávám odkrytí pexesa,aby ste viděli co jste vyhráli :) Ceny čekejte ještě dnes na mailu!
Doufám že jsou všichni spokojení a já vám děkuji za vaší účast ve hře!

Menší info(Jadee)

13. october 2012 at 19:18 | Jadee |  Informace
Ahoj všichni! Poslední dobou se to tu moc nehne. Alespoň to trochu zachraňuje DŽEJNÝ, tím že něco přidává. Což jsou především downloady. Já jen doufám, že se zase do toho blogování víc vrhnu. Chystám pro vás dost novinek od dowlnloadů až po komixy. Ano, čtete správně. Chystám pro vás komix, možná i dva. Konečně jsem zapla hru a začala na něčem trochu pracovat. Víc informací vám nepovím. Budete si muset počkat.

Dále chystám společně s MRS. Cloe blogový časopis. Měl by vyjít na konci měsíce. Doufám, že to stihneme. Pak mám v plánu nějaký tutoriál k cestovní horečce, informace z dodatku Obludárium, které jsem obdržela nedávno. Videa z TS3 a ještě spoustu dalších věcí, které si teď ani nevybavím :D Takže se máte na co těšit.

Layout- Podzim 2012

12. october 2012 at 12:40 | MRS.Cloe |  Dessigny
Ahojte všeci. Ozvat jsem se měla v plánu už dřív, ale tak dělám to teď, takže se uklidněte, MRS.Cloe opět nastoupila do hlavní scenérie tohoto blogu. !568!

Říkala jsem si.. mohla bych udělat nový dessign.. ale jakmile jsem zapnula photoshop..stává se vám, že
víte, co chcete tvořit, jak to chcete, ale na ten bílý papír uděláte úplně hnusnou splácaninu co má být tzv. "překrásný dessign"?1271

Strávila jsem nad tím den, pomalu dva.!885! Ještě, že to vypadá trochu k světu. Nejsem naprosto spokojená, protože
to mělo fungovat trochu jinak. I s tímhle se spokojím. Nevím, jak se budete dívat na tenhle lay dlouho, ale určitě až
k nám dorazí děda mráz, objeví se sníh i tady.

HODNOCENÍ DESSIGNU:
Tvůrce:
Rádcové: Jadee & Džejný
Čas: radši si to ani pamatovat nechci

Spokojenost: 87% (procenta šla dolů po úmorné snaze nastavit dessig. Takové nevry jsem dlouho nad dessignem neměla.)
# Stránka je větší, ovšem když na to tak koukám, až obrovská. 20 No co, třeba si na to postupem času všichni zvykneme. Výhoda větších obrázků potěší. ;)

Jaký názor na dessign máte vy?

Děkuji..

Pexeso-Hra o downloady!

10. october 2012 at 9:30 | Džejný
Zdravím vás :) Rozhodla jsem se uspořádat menší soutěž o originální downloady!Je to hra pexeso,při níž si vyberete 2 kartičky pexesa,napíšete jejich číslo do komentářů a přidáte e-mail,abych vám tam potom výhru poslala :)Pod každým pexesem se skrývá download!

Takže do komentářů napište:
  • Číslo dvou kartiček pexes
  • Blog
  • E-mail
Hodně štěstí :)
a o co můžete hrát?↓

Podpoř mě v soutěži Miss Sims :)

9. october 2012 at 19:26 | Džejný
Zdravím vás!Jelikož jsem se přihlásila do soutěže miss sims u Dyidy na blogu,a můžeme si shánět hlasy(vím je to otravné sama to nemám ráda :D)byla bych moc ráda kdyby jste mě podpořily.1. kolo bylo na téma podzim,moje simka se jmenuje Cece Forbs(sísí) hlasovat můžete tady :) HERE

Krize krizička :D

8. october 2012 at 16:59 | Džejný |  Informace
Ahojky.Omlouvám se za neaktivitu,já tu jsem pořád,ale čekala jsem jestli někdo z holek něco přídá,aby nebyli články pouze moje.No,přiznám se také nevím co už přidávat.Ale našla jsem spoustu stránek na downloady a myslím že tam jsou originální výtvory,např. boty od jefrey campbell.Nevím zda by ale bylo dobré zahltit to tady jen downloady,možná si dáme nějakou tu soutěž?Uvidíme.Každopádně něco tu přibude určitě!Zatím se mějte hezky :)
DŽEJNÝ

TS3-Shirt+Short outfit by Anubis

3. october 2012 at 19:16 | Džejný

DOWNLOAD-Sims3pack
DOWNLOAD-package

Mám ve hře a jsem naprosto spokojená :)

Co pro vás na tomto blogu chystám?

1. october 2012 at 18:07 | Džejný |  Informace
Jelikož jsem tu nová a asi nevíte co ode mě očekávat,rozhodla jsem se vám krátce v bodech vypsat co tu vlastně budu přidávat.

  • Určitě downloady!-Downloadů není nikdy dost a podlě mě je to základ ke kvalitní hře.Rozhodně si můžete do komentářů napsat jaké downloady by jste tu uvítali,zda oblečení,vlasy nebo cokoliv jiného.
  • Obrázky z mé hry-Poslední dobou hodně hraju a fotím různé fotky,ať už to jsou faily(podivné věci),nebo normální průběh hry.Většinou k obrázkům píšu i popisky.Já když si prohlížím fotky ostatních chytně mě nálada hraní a připomene mi to že sims není jen o focení do komixů.
  • Komix nebo příběh-Víte abych se přiznala,vždy jsem si začala s nějakým komixem a potom jsem ho nedokončila protože se mi nelíbil nebo mě to nebavilo dál psát a hlavně fotit!Proto se ještě rozhodnu zda udělám příběh bez fotek nebo sem tam s nějakou fotkou,nebo udělám komix na kterém si dám záležet(ale říkám,hlavní je čas a ten teď moc nemám) Určitě pište jaký žánr příběhu nebo komixu by jste rádi četli :)
  • Soutěže-Sem tam nějaká hra určitě neuškodí.Bleskovky,na různé témata atd.
  • Hudba- S Mrs.Cloe jsme si řekli že založíme rubriku hudba kam budeme přidávat co momentálně posloucháme,takže můžete čekat mé songy :)
Myslím že je to asi vše,určitě by se ještě něco našlo,ale to už jsou drobnosti.Doufám že budeme spolu dobře vycházet a mé příspěvky oceníte.
DŽEJNÝ