TRUST 4.díl- cvičení dělá mistra

1. april 2013 at 14:15 | MRS.Cloe |  TRUST
Tak jsem se pustila do psaní a hle- je tu nový díl TRUST. Název má být parodií na zdravé tělo-zdravý duch.
Jediný, kdo věděl, co je Kattie zač, byla Kessy, Johi, Beavind :))

Protože je díl plný přímé řeči, rozdělila jsem je podle barev, aby jste se neztratili..:)
Je dlouhý, proto se nelekejte. Příště bude kratší ;)


Kattie
Jane
Dean
Kayla
Harley

"Není to tak, jak si myslíš!" Jane vyskočila z postele a přitom ze sebe chrlila omluvy. "Hoď něco na sebe, povíš mi to cestou." Prohodila Kattie, když se otáčela k odchodu. " Ale vážně, nic se nestalo. Jen jsme... " zadrhla se, "jen jsme.." opět nevěděla co říci. "Jen jsme se hezky vyspali, nic víc." Vložil se do toho pro záchranu Dean. " Tomu tak věřím," zasmála se ironicky Kattie. "Kam to jdeme?" Zeptala se nemotorně Jane, při nandavání bot. "Dneska jsme to jen my holky," Kattie popadla oblíkající se Jane kolem ramen a kráčely pryč.

Vážně? Jenom holky? Pomyslela si Jane, když přicházeli na místo setkání. Dnešek by měl být den odpočinku, ale ne, prostě se musí jít cvičit, ano prostě musí. "Holky, nazdárek!" Zavolala na ně Kayla a upozornila na sebe máváním. Vždy v tělocvičně čekala o něco dřív. Je to přecijenom její obědnávka. Celá místnost je jen pro nás, a taky ten takzvaný trenér z toho má kromě peněz dost slušný výdělek. Ano, jdeme se rozhýbat a po včerejšku to bude skutečně skvělé.

"Bože, ten je tak sladkej," zasněně po kouskách a po milimetrech Kattie projížděla pohledem svůj cíl z jednoho svalu na druhý. "Hmm," Jane byla ještě u sebe v pokoji, ale snažila se tomu nevěnovat. "Vidíš ho? To sexy vypracovaný tělo, Oh to je síla.!" Pokračovala Kattie. "Nesekni s sebou hlavně dřív, než k němu vlastně dojdeš." Jane se konečně dostala do reality a večer s Deanem navždy uzavřela. "Co, neříkej, že není k sežrání..... Hej, no tak!" Kattie už si mluvila převážně pro sebe, protože Jane zamířila k dvojici před ní.

"Ahoj Jane," Kayla vlepila Jane pusu na tvář a obejmula ji, "tak a jsme kompletní," vyčkávání už netrpělivou Kaylu nebavilo, těšila se na začátek. "Čau šťabajzny," zkoumavě a zaujmutě s šibalským úsměvem ve tváři se díval na nově příchozí. Holky na něj jen koukaly. Atmosféra byla zvláštně obohacená o jakýsi tlak, co vzrůstal uprostřed nich.
"Jděte se připravit, ať můžem jít na to." Řekl uvolněně dospívající mladík, jen o dva roky straší než ony. " To se vsaď, že jdem," sykla Kattie, když se kolem něho mihla a přitom si s ním vyměnila spiklenecký pohled.

Zalezly za blízké dveře do šaten. Kattie už se nemohla dočkat, jak všechno o Jane hezky práskne. " Zkus hádat, koho jsem ráno našla s Jane v posteli." Nedočkavě s kloudným úsměvem spustila na Kaylu. " Cože?" Kayla překvapeně vyjekla a začala se chichotat. " Je to vážně tak, a ani by se nám to neobtěžovala říct." Kayla ji s trochou opovržení sledovala.
"A s kým tam byla?" Kayla se bavila čím dál víc, když viděla, jak se Jane začíná červenat a neví, co má na to říct.
" Dean!" Sama Jane už to nevydržela.

" Byla jsem tam s Deanem. Přišel za mnou potom, co jsem od vás odešla. Pomohl mi se dostat domů. Ale nic se nestalo, přísahám." Jane váhala. Sama si nebyla jistá, kdyby to dopadlo jinak, jestli by byla ráda, nebo ne. Celou věc komplikovala Kattie- jako poslední holka, co s Deanem chodila- to by bylo pro všechny dost divné.
" Holka, ty se nezdáš! Jen tak dál." Opět se smíchem promluvila Kayla, když si dodělala pohodlnější účes na cvičení.
Kattie už nic neřekla, jen čekala, až konečně vyjdou ven.

Všechny se rozprostřely na podložky, Kattie se jako pokaždé nahrnula dopředu a konečně se pustily do práce. Po chvíli se rozduněla i hlasitější hudba, takže to všechny rozproudilo. " Tak dejte se do toho.. a pořádně, ať z toho taky něco máte!" Přidal se k nim ten, co se o ně měl celou hodinu starat a začal s pobízením. " Harley, proto jsme tady, neboj, určitě se ti tady válet po zemi nebudem." Zaujatě na něj zvolala Kayla, když se pokoušela dotknout se prsty za zády. Jane si s Harleym nikdy nic moc neřekla, prostě se jen věnovala tomu, co dělá. Ale byl milý, to ji stačilo.

Po několika minutách se více rozhýbaly a věnovaly se jinačím cvikům. Kattie se předkláněla už s jistým vědomím, že se k ní zachvíli přiblíží Harley. Kdežto Jane s Kaylou je jen sledovaly a dále se protahovaly.
" Musíš pořádně. Narovnej záda, povol ruce dolů, vidíš? Takhle.." Harley se dosal za ní, přidržoval jí a rukou ji sjížděl po stehně. Kattie z toho byla úplně vedle a ve schované tváři se ji objevoval úsměv. " Jo takhle, díky, to jde mnohem líp." Odpovídala mu Kattie, když ji Harley tlačil na záda.

" Taky bych chtěla, aby se o mě někdo takhle staral." Sklesle s malou závistí nadávala Kayla. " Kdo by nechtěl," Jane ji oplácela to, jak se k ní v šatně chovala. Teď byla bez sebe Kayla, tak proč ji trochu nevytočit. " Chtěla jsi přeci cvičit, tak se nezdráhej a cvič, to ti prospěje, nemysli jen na kluky." Chvíli se odmlčela. " Mimochodem na tebe jeden doma čeká," dodala, když ji v hlavě vytanula vzpomínka na Matta. "No jo, pořád. Stejně jen provokuješ," vyštěkla Kayla a pozorovala oblézající se pár před ní.

" Holky omluvíte nás?" Po dokončění několika dalších cviků prohodil Harley. Kayla na něj jen kývla a to mu stačilo.
" Kattie, můžeš se mnou?" Mile se jí zeptal, ta na nic nečekala a cupitala za ním do šaten.
" Achjo, jako kdybychom nevěděly, co jdou dělat." Kayla se stále větší zlostí popadla flašku a zhluboka se napila.
" Co, chtěla bys být na jejím místě? Hm?" Zeptala se Jane, i když znala odpověď a vzala láhev s vodou také.

Během chvíle se Kattie s Harleym dostali na linku, kde ze sebe shodili zbytečné oblečení a pustili se na věc. Harley rozpustil Kattie vlasy a překvapilo ho, jak jsou dlouhé, ještě nikdy je neměla rozpuštěné. " Jsi krásná," šeptal jí neustále dokola. Kattie byla spokojená, dosáhla svého. Už po několikáté.

Mezitím se Jane s Kaylou usadily na nejbližší lavičku a čekaly, až ti vedle skončí. " Zajímalo by mě, jestli si vůbec uvědomujou, že přes tu slabou zeď jde všechno, ale doopravdy všechno slyšet." Kňourala ztísněně Kayla. " Ale notak, ty přece nemáš, co závidět." Povzbuzovala ji Jane a sama myslela na to, jak je Kayla typ, co je stálý. " Já vím, že taková nejsem, ale jak vidím Kat s někým, hned mě to svádí taky." Odfrkla si Kayla a blesklo ji v očích.
"Nejsi jediná." Jane ji uklidňovala.

" Ale co ty, vlastně," pozornost se ihned vydala jiným směrem, směrem k Jane. " Co ty a tvůj, ehm miláček Dean." Kayla nahodila ten svůj vyzvědačský výraz a Jane věděla, že i když se bude hájit jakkoliv, Kayla si stejně bude myslet své.
" Řekla jsem pravdu. Našel mě na zahradě..," vyprávěla Jane. " Uhm," Kayla ji sledovala a přitom se mazaně ušklíbala.
" Potom mě dostal až nahoru do pokoje.. a do postele. To je všechno. Nic se nestalo, žádnej sex, nic." Jane se na ni zoufale podívala. " Co, ty mi nevěříš? To radší budeš věřit každý slovo Kat a mě, nejlepší kámošce nic?"
" Hele klid, sama vím, jak se na něj pořád koukáš..", bránila se Kayla.
"Je hodnej.. a hezkej," zasněně se snažila Kaylu přesvědčit.

Ještěže se vynořil ze dveří rozjařený Harley, jinak by Kayla dosáhla svého a z Jane by dostala to, že se ji opravdu Dean líbí. " Tak můžete jít dovnitř.." Nejspíš chtěl ještě něco dodat, ale cítil se stejně trapně, jako Jane s Kaylou. Dívky vyskočily a mířily to přímo za Kattie.

Obě se přiřítily za Kattie a hned ji probodávaly zvědavými pohledy. " Áááá," Jane udělala na Kat vítězné gesto, dala dlaně ke tváři, otevřela ústa a naznačila tím, jak je Kattie nadšená. " No není to skvělý!," a už je to tady. Rozpovídá se a pak už nepřestane. " Jsi dobrá, slyšely jsme, jak sis to užívala." Z Kayly odpadla urážlivost a zlost a konečně to byla ta stará známá Kayla. " No povídej, vidím to na tobě, tak spusť," řekla Jane, pročemž Kat popohnala k povídání.

"Jak se mě dotýkal a všechno! Holky, to vám přeju!" Rozkecaně, celá vedle se nemohla uklidnit. " Ale ne s ním, to je jasný. Najděte si svýho!" Všechny tři se rozesmály. " Tobě to tak vyhovuje koukám," drmolila Kayla a přitom se převlékala. " Žádný závazky, nic, prostě si jen přijdeš, zahekáš a zas odejdeš. Heh," nechápavě si ujasňovala, co vlastně Kattie dělá.


" Ale mně to nevadí. Nejsem běhna, ale s ním jsem už skončila. Už se to nebude opakovat. Tohle bylo naposledy." Kattie otočila o 180 stupňů a říkala opak k tomu, co je skutečně pravda. " Jsi tak průhledná," zasmála se Jane " skočíš na něj hned, jak ho příště uvidíš," Na Kattie tváři se vynořil bezmocný odraz sebe sama. " Máš pravdu, je neodolatelnej, asi jsem se zamilovala.", uznala Kattie. " Tak to ti přeju hodně štěstí." Přidala se do konverzace Kayla.

Vyšly ze šaten, prošli okolo Harleyho a namířily si to k východu. Harley na ně v půli cesty zavolal " Dnešek byl skvělej, přijdtě někdy zase." Kat mu mávla rukou, Jane pozdravila a Kayla na něj křikla, ať se nebojí, že se brzy ukáží znovu.
Dnešek byl opravdu skvělý. Říká se, že cvičení dělá mistra, možná i něco jiného...


 


Poll

Líbí se ti nový komix TRUST?

Ano, je skvělý.
Ne, nelíbí se mi.

Comments

1 Luci Luci | Email | Web | 1. april 2013 at 14:40 | React

to bylo...dokonalý :DD skvěle píšeš! zvlášť ty rozhovory! :D a ještě k tomu krásně fotíš.... Jsem zvědavá, co bude dál :D a Jane by to s Deanem slušelo :* ps: Herley je taky fešák :D

2 Katee Katee | Web | 1. april 2013 at 15:02 | React

Tak to byl hustý díl :D Moc se mi líbí fotky a oblečení siminek :*

3 Ifča Ifča | Web | 1. april 2013 at 16:35 | React

Až někdo najde posilovnu, kde je takový fešák, napište mi. ;-) Dneska to bylo docela zábavný, asi by se mi nelíbilo čekat na Kattie, než dosouloží a ještě to všechno slyšet. :-D

4 Sarriku Sarriku | Web | 1. april 2013 at 17:27 | React

:-D to je děs :-D:-D:-D

5 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 1. april 2013 at 17:32 | React

Super díl, nemůžu se dočkat dalšího :-)

6 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 1. april 2013 at 18:55 | React

Parádní díl..(: Kattie je naprosto dokonalá..:) Líbí se mi jak její vzhled tak i osobnost..:)

7 Džejný Džejný | Web | 1. april 2013 at 19:21 | React

:D přijďte znova :D hmm všichni víme proč asi :D parádní díl..

8 Lucy Lucy | Email | Web | 1. april 2013 at 20:26 | React

bože, ta Kattie je ale děvka :D :D Super díl :D

9 Katrina Katrina | Email | Web | 1. april 2013 at 21:56 | React

Juchú ďaľší diel TRUSTu  . Už som sa nemohla dočkať a Kattie má super vlasy :-D

10 sims-ewe sims-ewe | 2. april 2013 at 8:06 | React

Krásný díl!! :)

11 Eliška Eliška | 2. april 2013 at 8:31 | React

Užasný díl ... ;)

12 Akemi Akemi | Web | 2. april 2013 at 10:40 | React

Tak až někde najdete takovo posilovnu jak říká Ifča, tak možná i začnu cvičit :D SUper díl, super fotky, super všechno :-)

13 Shenny © Shenny © | Web | 2. april 2013 at 19:52 | React

Super díl :)
PS: Jsem otravná já vím, ale co ten design?? :)

14 Teddy Teddy | Web | 2. april 2013 at 20:33 | React

Jane by to s Deanem slušelo :-) Super díl.Neděláš desing na přání?Já mám teď nový ale chtěla bych na květen :D Sorry že otravuju :-(

15 Teddy Teddy | Web | 3. april 2013 at 14:40 | React

[3]: O žádném nevím ale moje kamarádka tam jednou potkala Berdycha :D

16 Desert Desert | Web | 3. april 2013 at 20:14 | React

Já zírám. Copak ti muži myslí jen na to samé? :D A mimochodem to oblečení je naprosto dokonalé! Tady je vidět že máš smysl pro módu :-D. Vážně, ty hadříky jsou boží :-)

17 Eika Eika | Web | 4. april 2013 at 16:41 | React

Moc krásný díl.!

18 Miss.PerlanQa Miss.PerlanQa | Web | 4. april 2013 at 20:18 | React

Úžasný diel!!! Čítanie ma naozaj bavilo :-) Už sa teším na ďalší diel, som vážne zvedavá čo sa stane :)

19 Lilianne Lilianne | Web | 6. april 2013 at 13:25 | React

Áááá tenhle komix začínám zbožňovat víc a víc. Jak fotíš, jak píšeš, jak vyprávíš...uplně to vidím jako nějaký teenage seriál, který by určitě sledovala každá holka po celém světe... :-D

20 Nekra Nekra | 8. april 2013 at 18:44 | React

Ano, komiks se mi líbí, ale nelíbí se mi, že se u něj starší díly dohledávají hůře než u ostatních komiksů.

21 MRS.Cloe MRS.Cloe | Web | 9. april 2013 at 10:49 | React

[20]: Omlouvám se, už jsem se na to nějakou tu dobu chystala, je to napraveno :)

22 downloady-thesims2 downloady-thesims2 | Web | 16. august 2013 at 10:44 | React

tenhle díl je hodně dobrý..pěkný šukání :D

23 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 14. november 2016 at 20:35 | React

Jak ho tam chudáka nechali sedět samotnýho na tý posteli. :-D Je to divný ale tenhle díl si celej pamatuju (čím to asi bude :-D ). Kattie je prostě bezva.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement