TRUST- 22. díl - večer plný zvratů

13. february 2014 at 1:35 | MRS.Cloe |  TRUST

Holla guys! ^~^
S trustem jsem si pospíšila a dokonce vymyslela typ nových úvodek ( které budou ke každému novému dílu jiné) ( možná).
Užijte si další díl.
Díl o 20 fotkách, i když přečtený ho budete mít rychle, pokud vás děj natolik vezme. :)

SÍDLO- DEN 1, ČÁST DRUHÁ/ZE ČTYŘ
- omezení: vulgarismy - schválně jsem jich tam dala málo.
Toho textu se neděste, chytla mě psací horečka.


Vždycky si při psaní a tvoření něco pouštím, tentokrát to bylo toto. Ne každému se to líbí, ale já takové žeru :D


Byl za nimi dlouhý den, plný vybalování, na což se polovina účastníků vykašlala, část, kdy Beth honila po sídle prohnaného Jesseho, aby mu dojednala, co udělal špatně při skákání do bazénu. To ovšem Jesse slyšet nechtěl a celý den se Beth schválně vyhýbal. Kayla s Noelem se vrátili k tomu, co nechali tak dlouho rozpracované. Cítili se spolu dobře. Bylo jasné, že pokud se o jejich románku někdo dozví, nebude to mít kladné ohlasy, jelikož Noel byl o několik let mladší než Kayla. Vypadalo to sice, že je statnější, svaly se mu táhly od pasu až po ramena, ale v srdci to bylo pořád ještě dítě. To si mohli myslet ostatní, Kayla to však popírala. Tai s Jane se od odpoledne neviděli. Podle jejich posledního rozhovoru se večer mělo rozhodnout, zda se k partě připojí navždy, nebo navždy odejde. Bylo to 50 na 50, mělo to své pro i proti. Nikdo přesně nevěděl, co se bude dít, mohli se jen nechat překvapit. Tak jak to nakonec vždy plánovali.
Beth s Kat hodily na poslední chvíli nesváry ohledně některých lidí ( Jane), za hlavu a přemluvily se k tomu, vyjít si na chvíli ven. Pro jejich úlevu to vypadalo, že se Jane nakonec neukáže.

" Co jí tak dlouho trvá." Stěžovala si Kayla postávající s holkama před domem několik metrů od silnice. Překračovala z místa na místo a nechtěla si přiznat, že ji Jane tupě odmítla.
" Ta už ti nepříjde," odrazovala ji Beth od dalšího čekání. Sice bylo léto, ale chladné noci to neodrazovalo. Potřebovala se začít hýbat a běhat po trávě se ji určitě nechtělo.
" Stejně nevím, co má Jane za problém. Vždycky se k nám nehodila a pak si to ještě u všech pokazila," Kat nemilosrdně pomlouvala a naznačovala svou nespokojenost s Jane. Vždy jí byla zhnusená. Po tom, co jí provedla s Harleym se je snažila natolik vyprovokovat, že by je mohla Jane opustit. Sice se to jevilo jako dobrý plán, ale Jane se držela jako přisáté klíště a nenechávala se rozhodit jejími pitomými řečmi.
" Nechápu, co tady vůbec dělá." Pokračovala s opovržením Kat. Kayla už nemohla vydržet neustálé narážky na Jane a sama se přinutila k tomu, Kat utnout. " Nech toho Kat, tebe taky nikdo nepomlouvá. Nenavážej se do ní, protože nevíš, čím vším si prošla!" Kayla zůstavala kamarádkou a Jane bránila. Kat to na chvíli umlčelo, ale v mysli si myslela své. Nikdo ji nezbaví pocitu, že Jane je jenom pouhý prachsprostý parazit. Beth se tomu jen v duchu smála. Sama byla na Katině straně a vždy s ní souhlasila., jen to nedávala tolik najevo jako Kat. S Jane měla své plány.


Kayla pohléda se zvyšující se nervozitou k Janeinému pokoji. Nikde ani noha. Zamžourala, zvyšující se vítr přecházel v hotová muka, když jí už po několikáté spadl drobný prach do očí. Promnula si oči a rozčarověle si upravila přehozenou kabelku. " Tak jdeme, asi se rozhodla zůstat vevnitř." Nuceně promluvila a nehezké počasí ji přinutilo nečekat ani další minutu. Uviděla, jak si Beth kousek od ní s radostí uhladila spodek krátkých přilehlých šatů. " Vážně?"prohlásila Beth, když viděla, jak se na ní s přehnanou vervou Kayla podívala.
" Konečně, už jsem myslela, že to neřekneš," vydechla nadšeně Beth a odcházely za klapotu bot spolu silnicí.


Procházely prázdnými ulicemi a popíjely z teplých kelímků, co jim zahřívaly ruce. Kdyby věděly, že se chystá taková zima, stoprocentně by se neoblékly, do takových unikátů. Kat se na všechny zprvu podívala, potom co se rozmyslela, že si o každé něco zjistí, aby se měla případně čím ohánět, rozhodla se začít s otravným vyptáváním, které k takovýmhle vycházkám patří. " Co holky, připravujete si drápky na někoho ze sídelního obsazenctva?" Dychtivě usrkávala horké kávy a přitom každou detailně pozorovala. Zjistí jak na tom ostatní jsou.
Beth s Kaylou si vyměnily neurčité pohledy. " Já na nikoho," zalhala Kayla. Přeci nebude vyzpovídána Kat a neprokecne se s tím, že má slabost pro Noela, Bethina bratra. To by byla ostuda. Radši se zhluboka napila a bez okolků si to mířila k blízkému posezení.
" A co ty, Beth. Mrška jako ty se určitě na něco chystá, nebo se pletu?" Dožadovala se Kat odpovědi, když jí jedna z optaných utekla. Musí něco skrývat, když se takhovýmhle způsobem vyhýbá odpovědi. Ona však na to příjde.


Beth se s přikousnutým rtem zdráhala odpovědět, ale znala Katinu otravující neoblomnost, co se otázek týče. Proto ji sdělila alespoň čtvrtinu z toho, co v sobě tak dlouhou dobu ukrývala.
" Někdo tady je. Už dlouho bych chtěla něco zkusit, ale bojím se, co by se mohlo stát." Zajíkala se a poprvé na ni bylo znát ustarané chování. Nikdy ho na sobě nenechala dávat najevo.
" Nechci se o tom bavit, prosím, tohle je moc osobní,"najednou ji to nebylo tolik příjemné, jako to je, když se vyptává ona sama.
" Povídej," vychrlila ze sebe Kayla, která se chtěla zbavit terče, namířeného na její nezájem o kluky ze sídla. Kat by se k ní určitě vrátila a chce se zbavit podezření. Kayla na Beth zírala pohledem a nutila ji se vyjádřit.
" Proč to neuděláš, náčiní na to očividně máš, tak proč to nezkusit, to mi vysvětli," mluvila rozprouděně Kat, že se konečně něco dozví. K životu potřebovala nějaké informace a ty se zdráhaly vyjít na povrch. " Notak mluv, přece tě nebudu nutit," promluvila, jako kdyby to právě nedělala.
Beth se nechtěla k ničemu přiznat, ale tlak, co na ní ty dvě holky vyvíjely se nedal ustát. " Je to někdo z party, něco se nepovede a taky bych mohla u něj skončit." Beth s představou, že by v partě skončila podivně zmkla. Zatímco si zvětšující vítr pohrával s Bethiným dlouhým ohonem, co tak dlouho doma v pokoji pilovala do dokonalosti a nyní se jí ničil, Kat se pohodlně usadila do čela jejich vybraného stolu.

Bez dalších otázek se pustila do plánu "zdemolovat Jane ještě v začátcích", měla Jane a Harleyho pokr, potom co se dozvěděla, že pár jenom hrají, její zlost pokročila na vyšší úroveň.
" Ta vaše parta, co s ní všichni máte. Slyšela jsem, že i Jane se o to bojí a je radši opatrná," vymýšlela si Kat a namluvila ostatním lži. " Říká, že radši místo aby se na ně vrhla, bude hrát poslušnou malou myšku a počká, až se kocour ukáže sám," Tak uvěřitelně popisovala, jako kdyby jí to Jane opravdu takhle řekla. I přesto, že to byl jeden z jejích výmyslů.

" Cože Jane?" Ozvaly se Beth s Kaylou naráz znejistěním. Kat na ně jenom kývla a v duchu se posmívala jejich reakci.
Obě dvě zkameněly.
Kayla nadzvedla obočí a vykulila oči, jako kdyby nevěřila svým vlastním uším i očím. Nedokázala si přiznat, že by Jane byla nečeho takového kdy schopná. Že by ji mohla zradit. " Je to jenom vtip, že jo Kat. Jeden z těch vtipů, kdy se za rohem objeví striptéři a řeknou že na nás celou dobu čekali, jak jsi to udělala minule. Řekni mi, že je to tak." Kayla mluvila a mluvila, protože si začínala uvědomovat, že to Kat myslela doopravdy vážně.
" Co s tím má Jane společnýho?" Rozrušeně na Kat chrlila jednu otázku za druhou. " Jak se s nima poznala, jak se všechno stalo. To celou dobu věděla, že bude tady v sídle s partou, kterou už zná. Nebo jak to všechno je, to nemůže být pravda." Kayla procházela fází odmítání.
" Nevíš? Tráví s nima všechen svůj čas, nedivila bych se kdyby s nima byla právě teď." Bez lítosti a nějakých emocí Kat podkopávala Jane nohy.

" A teď vysvětli, jak se jako drží radši zpátky? Ona jede po někom z party?" Narušená Beth se zlekla možného protivníka. Ten po kom touží, musí zůstat jen pro ni. Musela se dozvědět, co Jane kuje za pikle, musela jí to překazit, i kdyby to mělo stát něčí život.
" Jasně, že jo.. ale s tou si starosti dělat nemusíš," Kat lhala jak když tiskne, " neublížila by ani mouše." Sama se radovala nad věrohodností a promyšleností jejích vlastních slov.


Obě dvě se dostávaly z prvnostního šoku, který utržily. Jejich večer se vydával úplně jiným směrem, než měly naplánováno. Myslely, že pobudou pěkný čas venku, na čerstvém vzduchu, v teplém náručí maloměsta a ne v prázdné kocábce, někde uprostřed mrazivých pustin.
Posadily se ke Kat a snažily se tolik nedávat na jevo jejich strach, i když moc se jim to nedařilo.
Beth si automaticky domyslela, na koho asi tak Jane může číhat... a začínala rudnout závistí. Toho měla zabraného ona.


" Já to nechápu," vydechla Kayla, ihned co dosedla na studenou židli. " Beth, ty jsi v partě v jednom kuse, to tě nenapadlo se mi zmínit o tom, že je tam s váma Jane?" Rozzlobila se Kayla a na Beth se začala valit lavina zvaná " Kaylin hněv". Beth na ni nepřítomně pohleděla a zakroutila rameny. V hlavě se jí rojilo stovky nápadů, jak Jane naprosto vyřadit ze hry. Jedním bylo zlomit jí obě ruce, nohy, nabodnout na kůl, ale tu si nechávala na nejhorší časy. Její smíšlení se podobalo vrásčitému maniakovi s pistolí u hlavy.
" Ale tak muselo vám to přijít trochu jasný, ne?" Kat rozdmýchávala čerstvý prach a účinek to mělo výtečný.
Beth s Kaylou oněmnělé Katinými slovy přišly o veškerou radost z pobytu z dnešního dne.
Kat viděla úspěšnost, proto pokračovala dál.
" Notak, přece si nenecháte nic zkazit od Jane," uchechtla se Kat a Kayla na ni s vykulenýma očima zavířila. Tohle si nenechá jen tak líbit.


" A jak dlouho už to víš ty?" Osupila se s vervou na Kat. " To si mi to nemohla říct dřív? Nebo musela jsi mi to vůbec říkat? Jakej k tomu Jane měla důvod, že mi to tajila. Proč mi to sakra nikdo z vás předem neřekl!"
Vztek, co ho pouze jedinkrát od Kayly slyšely, nikdy nechtěly zažít nic podobného. Byla jako utržená ze řetězu.
" Někdy teď by měla podstupovat přijímací rituál," vmísila se do hádky Beth a s vůbec žádnou vědomostí, co právě způsobila seděla klidně dál.
" Cože??" Vypískla Kayla a tím se dostala k fázi vzteku. " Ona chce do party? To si dělá ze mě srandu?"
Kayla se zvedla a pohazovala rukama. Pro Kat dostával dnešní večer adrenalinový šmrnc a s pobavením ty dvě sledovala.
" To to je všem absolutně jedno?" Pořvávala na plné kolo a těkala pohledem mezi Beth, Kat a cizím chlápkem, co vykoukl zpoza rohu, co že se to vlastně děje.

" Co máš proti partě?" Zastávala se jich Beth a začala si uvědomovat, že půjde do tuhého. Obě dvě se proti sobě postavily.


" Proti partě? Nic proti partě nemám. Po Taiovi, po Taiovi mám úplný všechno." Obořila se na Beth.
" Jak s ním můžete vydržet v jedný místnosti? Jak se k němu můžete vůbec přiblížit? Takovej blbec.
Jak jsem mohla vůbec souhlasit, že sem s váma pojedu. Kéž by hodil bačkory, který bych mohla spálit, hodit do mixéru s plesnivýma vajíčkama, pořádně je rozmíchat, hodit to supům a ty supy pak zastřelit! Co to s váma všema je."
Po takovém výjevu se Beth zarazila. Co to Kaylu popadlo, že plácá takovéhle nesmysly? Kdo by házel supům vajíčka?
" Bože Kaylo uklidni se, co to s tebou je? Proč tohle říkáš, co ti tak hroznýho udělal. Je hodnej a hezkej a to když se na mě podívá, tak se mi chce vzrušením brečet a rozklepou se mi nohy.. a ne jenom nohy," Pořvávala Beth zpátky na Kaylu a neuvědomovala si, co vlastně vypouští z úst. Jakmile si to uvědomila, zakryla si dlaněmi pusu a doufala, že to nikdo neslyšel. Avšak nezbylo jí nic jiného, než to předstírat. Kat to slyšela a moc dobře pochopila, co tím myslela.

Nadšená, kam se dnešní večer obrátil dostávala chuť je ještě více rozdmíchat. " Tobě se líbí Tai?" S liščím úsměvem se na Beth podívala, přičemž si pohrávala se svým kelímkem a chodidly kreslila do chodníku.

Kayle docvaklo, jak byla povrchní a řev se prohloubil. " Ty chceš Taie?" Vyštěkla Kayla na oněmělou Beth. Poslední kapka nervů jí opustila a naštvaně do Beth drkla.
" U mě si skončila," vypustila Kayla z úst a s nadávkami se hrnula k podchodu, kde po chvíli zmizela.
" Uteč si, uteč. Jako to děláš vždycky! Vždycky ode všeho utíkáš, nedokážeš věci ani pořádně vysvětlit. Řekni mi, ani to sama pořádně nevíš, že jo? Prostě se ti jenom něco nelíbí a hned musíš mít námitky!" Pořvávala Beth na prázdnou cestu. Slyšela ji už jenom Kat.


Po několika minutách, co se Beth stačila částečně uklidnit, vrhla se ke Kat s žádostí o vysvětlení. " To mě snad zastřelte, co jí to popadlo.... Co má proti Taiovi?" Zírala na ni a prosila o pomoc.
Ta jí vzala kousek dál a začala jí polopatě vysvětlovat, co se mezi Kaylou a Taiem kdysi stalo.

" Tohle je pro ní dost citlivý téma. Nechce o tom mluvit," začínala Kat a objala své prochladlé paže.
" Kayly sestřenka, v tý době ještě malý dítě se zapletla s partou. Kayla je ještě neznala a vadilo jí, že se od ní Ellen vzdalovala. Chtěla ji vrátit zase na správnou cestu, ale Ellen si nedala říct. S partou byla celý dny a tak ji Kayla ani neviděla. A jednoho dne se před dveřma objevila.. ubrečená, zmlácená a celá rozechvělá."

Beth jen sytě hltala každé slovo." Co se stalo?" Napjatě se vyptávala.

" Spadla Kayle kolem ramen a popsala jí, co se stalo. Tai se stal. Něco se mu nelíbilo, nepamatuju co se ten den přesně stalo, ale.." Kat se odmlčela. Nechtělo se jí vyslovit to, co přicházelo.

" On jí znásilnil?" Překvapeně se Beth sama rozechvěla. Kat na ni jen posmutněle přikývla a dál mlčela.
" Hajzl," vypustila Beth nadávku, která jí ležela na jazyku. Sama tomu nechtěla věřit. Vždyť po něm touží celých několik let a poslední dny je to čím dál silnější.


" To je na mě moc," vzpamatovávala se. " Vždyť nikdy takovej není.. je hodnej a děsně sexy, jeho tělo, jeho vlasy, ten jeho obličej. Není možný aby dokázal něco takovýho. Vím, že se dokáže chovat neslušně a nemístně, ale tohle?" Zaslepeně Beth nerozuměla tomu, co se dozvěděla. " Už jsem s nima dlouhou dobu a pořád, nemůže být takovej, jak tvrdíš. Nikdy se o tom ani nezmínil, neudělal nic podobného."
" Možná před tebou, ale skutečně je asi jinej," celá nedočkavá z toho, co se bude dít, až se všichni v sídle potkají, se Kat snažila Beth trochu uklidnit.
" Tohle není jen o pomstě, je to osobní. Bojím se, čeho všeho je Kayla schopná." Sama se Kat vyděsila myšlenky, kterou Kayla tak do detailu popsala. Byla by schopná mu fyzicky ublížit? Kat sice prozradila, že je Jane s partou, ale to nejlepší si nechávala pro sebe. Musela najít někoho, kdo s tou informací naloží podle jejích představ. Tyhle by akorát jen mrhaly jejím časem.
" Pojď se bavit o něčem jinym." Vydechla Beth a schromažďovala nová data.
" Tak ty jsi byla blond?" Přešla na k úplně jinému tématu, které se vzalo od neznáma.
" Ne, vlastně to byla růžová," odpovídala Kat.překvapená jejím dotazem.
" A nejseš už proč?"
" Chtěla jsem se změnit, být někým jiným," vysvětlovala Kat a při té myšlence prohloubila nenávist k Jane.
" A proč by ses měla kvůli někomu měnit? Vsadím svoje prachy, a to jich mám vážně dost, že ti to slušelo."
Kat mlčela, Beth měla pravdu.
" Co kdyby ses vrátila zpátky, i s těma vláskama, co?" Objala ji Beth a odcházely po cestě za Kaylou.
" Vezmu si tě do parády, tuhle barvu už totiž někdo má," zasmála se a vzala do ruky svůj pramen vlasů.

PŘED 20 MINUTAMI V SÍDLE


Jane se upravovala u zrcadla a připravovala se na dnešní chlebárnu s holkama. Kat a Beth ji v lásce neměly, ale Kayla ji potřebovala. A Jane potřebovala Kaylu.. je jediná, která se k ní chová kamarádsky a nechce o ni přijít. Jak ji zabijí, že jí o partě nemůže říci. Brzy to udělá, nemůže to navždy tajit.

Parta si bude muset počkat. Slyšela, že kvůli ní a dnešnímu zasvěcení přijeli dokonce i Harley s Dimitrim a Elliotem.
Chystali se někam na týden odjet a tohle byla poslední možnost se vidět.
Jane se s Harleym setkat nechtěla, jak se budou chovat, když se přiznal, že k ní něco cítí? Necítila k němu to samé a nechtěla se dále přetvařovat, jak to doteď bylo zvykem. Musí se s ním vypořádat. Viděla z okna postávat s neklidem tříčlenou skupinku holek. Musí si pospíšit, nebo ji tu nechají.


Celá udýchaná přiběhla s poslední silou k místu, kde se před chvilkou nacházely, byly pryč." Tak už jsem tady, můžeme vyr..." Jane se vyhrnula zpoza stromů na plácek, kde ještě před chvílí stály Kayla s ostatními.
" To jsem mohla čekat," utrousila sama pro sebe a naštvaně překračovala z místa na místo, jako to dělala před několika minutami Kayla. Nepočkaly na ní a teď nezbývá nic jiného, než se připojit ke zkoušce, které se chtěla tolik vyhnout.
" Sakra Kaylo, musela ses na mě vykašlat zrovna teď?" zanadávala si a otáčela se k zadní části sídla, kde na ni ostatní členové party čekali. Přemáhala se k tomu, aby se neotočila a neutíkala zpátky domů, nebo alespoň natolik daleko, aby ji nenašli. Ale tenhle pocit musela vzdálit do temnějších koutů sebe sama. Musela to jednou podstoupit, musí to mít brzy za sebou, jinak ji to čekání zabije.


Pomalu, co nejvíce s prodlužováním se nakonec dostala až k bazénu, kde pod altánkem byla schromážděná celá klučičí parta. Dmitri, Jesse, Harley, Tai, Elliot a nyní i ona. Jak se k tomuhle dostala, tahle sebranka má být jejím příštím domovem. S nikým se neznala, Harley pro ni byl opěrným sloupem, o který se mohla kdykoliv opřít a vědět, že tu pro ni vždycky bude. S Taiem si sice rozuměla ale dávala si na něj pozor. I tak o něm ví málo věcí a z toho, co se dozvěděla od Kayly a její sestřenice, to nevypadalo na to, že to bude svatoušek, i když tak mohl neskutečně vypadat.
Dmitri se zdál jako rozumný a hodný, ten jí byl příjemný. Měl pro ni v jakémsi smyslu slabost, ale ne v ledajakém. Byl chytrý a věděl, kdy se překračují meze. Narozdíl byl v partě ještě někdo, komu byla Jane naprosto ukradená a nejradši by se jí sám zbavil- Jesse, opak všeho, co zrovna myslela. Sice pohledný, ale už po prvním slově, co mu vypadne z úst se dá poznat, kam míří. Nechává si věci pro sebe, někdy je až moc dává najevo. Ale pravý záměr jeho činů zůstává skrytý, je to druhý Tai, také tak tajnůstkářský a povrchní.
Byl tak nepříčetný, už od prvního pohledu ji neměl rád. Netušila proč, ale chtěl ji pryč, to bylo jasné. Suše polkla a zastavila se těsně před nimi.


Všichni se na ni podívali a Jane se začala strachem třást, na tohle nemá. Nastalo hrobové ticho, pro Jane se zdálo jako nekonečné. Než se rozjela pořádná konverzace, stálo to trochu úsilí.
Elliot si ji v duchu dobíral a nelámal si se slovy hlavu." No nazdar kočko," kývl na ní hlavou až mu rozcuchané vlasy spadaly do tváře. Pořád měl na rtech její dotyk, při hraní flašky, který nebylo jednoduché setřást. Harley elegantně opřený o své vlastní nohy na ni koukal takovým způsobem, že Jane ihned věděla, co by nejradši dělal. Včera na toaletách ten pohled viděla poprvé a zaryl se jí do paměti.
Dmitri se na ni lehce usmíval.. s pochopením, jako kdyby věděl, čím si právě prochází.. S nadměrným pošťuchováním Elliot nezavíral pusu. " Chtěla ses tu vůbec ukázat?" Dobíral si jí a ani netušil, že měl vlastně pravdu.
" Nech toho, vždyť víš, jaký je to stresující. I tys tohle podstupoval," ochranářsky se Dmitri Jane zastával, mezitím co na něj všichni udiveně koukali. O Jane nikdy neřekl ani slovo a najednou se jí zastává.
" Jenže já se netřásl jako osika," Elliot se upřel na Jane a s pobavením se jízlivě pousmál.
" Stejně to nezvládne," Procedil z ničeho nic pohodářsky Jesse a potáhl z cigarety, kterou křečovitě svíral, jakmile uviděl Jane přicházet.
Jane se na něj se strachem podívala a bylo znát, že se ji tím skutečně doktnul. Zaútočil na to správné místo. Na místo strachu a obav.
" Mlč," žďuhnul mu do ramene ze strany Harley a s útěchou se podíval Jane do očí. " Opovaž se jí ještě něco takovýho říct," Chrstl na něj Harley a tím Jesseho utišil.


" Všichni toho nechte, máme důležitější práci, než si z ní utahovat," prohlásil nestranně Tai a po dosavadním mlčení si stoupnul.
Jane se posunula k Jessemu, který se od ní naplácnul ještě více ke zdi. " Dávej si pozor, mohlo by se ti něco stát." sykl po ní, že ho nebylo skoro slyšet.
" Cože? Na co, na koho," rozrušeně se ptala. Jesse dál neodpověděl, podíval se jinam a zarytě mlčel.
" Neboj to dáš Jane," pobídl ji Dmitri a všichni utichli.

" Jak jsem ti předtím říkal," začal s řečí Tai, "... dotaneš zalepenou obálku, kterou nesmíš rozbalit. Dáme ti polohu, kam máš zajít. Najdeš to místo, vyhledáš člověka, kterýmu to máš předat a příjdeš zpátky. To je všechno, takhle jednoduchý to je." Opakoval Tai zadání, které jí sděloval toto odpoledne.


" Prej jednoduchý, to se ještě uvidí," potichu, aniž by to někdo zaslechl Jesse šeptl. Kradmo se poohlédnul po vystrašené Jane. S jeho plánem nikdo nepočítal.
" Jestli ti ten dotyčný něco dá, neodmítneš ho a vezmeš to s sebou. Jestli se ti někdo postaví do cesty, musíš si s tím poradit." Odměřeně na ni Tai hleděl a viděl, že v ní způsobuje ještě větší napětí.
" Nepřeháníš to trochu?" Přerušil ho Harley a zatáhl Jane k sobě. Věděl sice, že Tai to myslí dobře, protože měl ve všem pravdu, ale nechtěl Jane trápit.

" Jako kdyby nestačilo, že tady máme jednu sprostou rachejtli," tím myslel Beth," teď ještě ochranářskej čokl si obstaral svojí hračku," odtaživě se ozýval Jesse.
" Tak když ti to tolik vadí, tak sis mohl dovádět doma s těma tvýma cizinkama, než si dobíral skutečnou holku, která stojí o to, tady být." Dohadoval se s ním Dmitri.
" Nejste tu sami," Tai si odkašlal a kluci s hádkou přestali. Jen na sebe nevěřícně hleděli.


" Prosím, řekni mi, že to zvládnu," Jane se přitiskla k Harleymu a na chvíli cítila vnitřní klid.. jako kdyby byl opravdu její přítel.
" Zvládneš všechno. Není to nic tak hroznýho. My museli dělat horší věci, to mi věř." Zapletl si prsty s jejími.
" Někdy ti o tom můžu povyprávět." Dal jí pusu na vlasy a objal ji.
V tu chvíli si Jane uvědomila, že tady nechce být sama, chce aby tu s ní Harley zůstal. Potřebuje ho. Uvědomila si, jak na tom bez něj bude. To on tu pro ní vždycky je.. to on je ten, který se o ní stará. Bože, byla tak slepá.
" Musíš odejít?" Se slzami na krajíčku se tišše zeptala.
" Je to neodkladný, musím." Odpověděl Harley. " Ale brzy se vrátím a připojím se k vám." Mrkl na ní a Jane svitla naděje.
" S kým máš pokoj? Koho budu muset okrást o tak krásnou holku?" Snažil se Jane přimět myslet na něco jiného, ale ještě více situaci zhoršil.
" S Taiem," špitla Jane a sklopila zrak do země. Harley oněměl překvapením. To ho ani ve snu nenapadlo. Zlostě se podíval na otočeného Taie.


Mezitím se kluci bavili o tom, jak to bude probíhat po dokončení úkolu.
" Chystáte pro ní něco?" Zvědavě se vyptával Elliot a nespouštěl z páru vzadu oči.
" Něco už si vymyslíme, myslím, že jako oslava jí bude stačit klidná noc."
" Ale kámo, to se musí pořádně oslavit," namítal Elliot,
" společný orgie, to by bylo něco," oplzle se po všech rozhlédnul a projela jím závist, že tu nezůstane s nimi.
" Hele, nerad vám do toho, co tu vedete, kecám.. ale nemohl bych třeba tajně špehovat, jestli to zvládá? Nějak se mi to nezdá," ustaraně se Dmitri dělil se svými obavami.

" Jsi až nějakej moc přecitlivělej, nemyslíš? Poslední dobou se ti nezdá nic. Ona to dá, vždyť proč by to nedala. Se na ní podívej.. tý by dveře otevřel každej," Zasmál se Elliot.

" Nech jí to projít samotnou, aspoň nabere nějaký zkušenosti, jak se v partě chováme. Bude si muset zvykat. Chápeš?" Dořekl Tai a Dmitri na něj se zklamáním přikývnul.


Políbila zděšením Harleyho, ani si neuvědomila, jak to Harley bere. V tuhle chvíli jí to bylo jedno. Problémy s ním vyřeší později. Od Taie převzala tučnou obálku, kterou si zastrčila za triko a od Jesseho obdržela zákeřný pohled, až jí z toho naskočila husí kůže. " Bože, co se se mnou stane," modlila se, když odcházela naposledy kolem domu.
Popsaná cesta, co jí Tai řekl, se držela v hlavě jako pavučina. Doufala, že ji cestou neztratí. Už sám popis cesty nepůsobil dobře. Byla si jistá, že skončí mezi grázli, někde v opuštěném baráku.

Tak jak se vám díl líbil? Už se to všechno zamotává, co? :)

Otázka: má jít Kat do změny barvy vlasů, aby tam všude nebyla jen zrzavá? :D
A pokud ano, do které? Blond, zpátky růžová.. nebo úplně jinačí? Která vám k ní sedí?
Nebo si bude barvu měnit dost často? :D

Děkuji a dobrou noc. Za spisovné chyby se omlouvám. Pokud si nějakých všimnu, hned je opravím.
 


Poll

Líbí se ti nový komix TRUST?

Ano, je skvělý.
Ne, nelíbí se mi.

Comments

1 Simii-Sims Simii-Sims | Web | 13. february 2014 at 15:53 | React

Boží díl! Těším se moc na další!
Nechceš tady dát návod na úpravu fotek? Moc se mi líbí tvá grafika úpravy:).
Jinak s tou barvou, jak chceš:). Možná nějaká tmavší hnědá. :D

2 Samari Samari | Web | 13. february 2014 at 16:19 | React

Čím dál napínavější, ale občas mi chvilku trvá než se zorientuju ve jménech (docela se mi pletou postavy z Trust a School, love, trouble i když si  nejsou vůbec podobní :-?) ale jinak boží!!!

______
Jsem pro modrou, nebo nějakou jinou výraznou :-)

3 MRS.Cloe MRS.Cloe | Web | 13. february 2014 at 16:58 | React

[1]: Pokud vyřeším problém, jak vůbec zapnout počítač, návod udělám :-)

4 lussa-sims3 lussa-sims3 | 13. february 2014 at 17:53 | React

Mega super diel! :-D Jane to dúfam zvládne. :) A farba vlasov.. asi modrá :D Alebo by mohla striedať ružová, modrá a zelená :D :D

5 lussa-sims3 lussa-sims3 | 13. february 2014 at 17:55 | React

A Jane tam má úžasné vlasy :-D

6 Michalla* Michalla* | Web | 13. february 2014 at 20:33 | React

Jak já už se nemůžu dočkat dalšího dílu :D Ta barva by mohla být taková světlá modrá nebo znova ta růžová :)

7 nutella nutella | 13. february 2014 at 22:16 | React

Kat by som dala nejaku zákernu farbu :D inak zase super diel teším sa na ďalší :3 <3

8 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 14. february 2014 at 10:18 | React

Parádní díl..^^ Miluju jak se to zamotává čím dál víc.. Jsem zvědavá co se s Jane stane, nebo jestli to dopadne dobře, u nich člověk nikdy neví..:D Já jsem opět pro růžovou barvu, ta jí hrozně slušela..:)

9 Evžííí Evžííí | Web | 14. february 2014 at 10:55 | React

Wow, bombastický díl! :) Já bych teda byla pro modrou :D P.S. Kdy bude další díl Lonely? :)

10 Luss ^^ Luss ^^ | Web | 14. february 2014 at 14:20 | React

Wow wow wow perfektní!

11 Katee Katee | Web | 14. february 2014 at 18:58 | React

Teda, toho bylo :D Ale fakt skvělý, moc se mi to líbilo :) Kat bych dala růžovou barvu, sedí k ní :)

12 MRS.Cloe MRS.Cloe | Web | 14. february 2014 at 19:53 | React

[9]:  polovina dílu je nafocená, ztratila jsem spojení s mým pc.. Takže musím počkat, než se s tím začne něco dělat. Zatím zkouším neztrácetnaděje, to by znamenalo, že jsem přišla o VŠECHNO.

[11]:  nechtěla jsem toho psát původně TOLIK :-Dale když už jsem se rozepsala a psala a psala... A nakonec mi blog hlásil, že tolik slov nepobere :-)   Dokonce jsem se musela některých zbavit :-D

13 Ifča Ifča | Web | 14. february 2014 at 22:14 | React

Zpátky růžová! ;-)
Jinak díl se super, jako vždycky. ;-) TO je hrozný, já už nevím co jiného psát. :-D

14 Nekra Nekra | 14. february 2014 at 22:28 | React

Hezký díl, už jsem se bál, že půjde s holkama na kafe a o zkoušku přijdeme.

K tý barvě vlasů - nevim, ale možná by k ní sedělo něco bláznivýho, třeba duhovej mix :D.

15 LINA LINA | Web | 15. february 2014 at 17:14 | React

Ty si vymazala môj koment: :-(  O_O

16 MRS.Cloe MRS.Cloe | Web | 15. february 2014 at 17:25 | React

[15]: Cožé?? V žádném případě :O

17 Kajush Kajush | Web | 17. february 2014 at 19:04 | React

Moc se mi to líbí :3 jen tak dál :)

18 Džejný Džejný | Web | 17. february 2014 at 20:04 | React

Vážně nechápu že na tohle čas máš ale aby ses mi ozvala to ne,mam fakt strach ale tebe to nezajímá...

19 holkyhrajouhry holkyhrajouhry | Web | 18. february 2014 at 15:11 | React

Ahojky, máš to moc pěkně dělané, mohu se prosím zeptat jak to tvoříš a v čem, nebo jak děláš ty bubliny prosím? A není někde ke stažení ta Siminka s kšiltovkou. Předem díky Dája

20 MRS.Cloe MRS.Cloe | Web | 20. february 2014 at 23:10 | React

[19]: Fotky upravuji ve photoshopu, bubliny jem nejdřív dělala v ps, ale teď jsem přešla na ulehčující Photoscape ( z těch několik hodin  úpravy jsem se mohla zbláznit). Siminka s kšiltovkou (Jane) bude ke stažení- jen jestli nepříjdu o všechna data v ntbooku. :)

[18]: nemám jak ti dát vědět :/

21 desireé. desireé. | Web | 22. february 2014 at 17:36 | React

Podlě mně by si mohla vlasy měnit častěji, je taková nestálá osoba :DD...Je to opravdu zajímavé, doufám, že se jane nic nestane...

22 Lolí Nka Lolí Nka | 16. april 2014 at 15:46 | React

Další díl! prosím! :33

23 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 14. november 2016 at 22:54 | React

Ta Kat. Já jí nesnáším, a to jsem jí měla na začátku ták ráda. Celý to akorát posrala. :-( Ať si na hlavu napatlá co chce, pro mě za mě klidně ať jí ta hlava upadne. :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement