TRUST- 27. díl - 1.kolo, 2.část

29. may 2014 at 22:07 | MRS.Cloe •webmiss• |  TRUST

PRVNÍ ČÁST ZDE

"Seš v pohodě?" Odchytila si ji Riley, jakmile Jane měla znovu potřebu nakopnout stěnu. "Ne, nejsem, vůbec! Vidělas co se tam stalo?" Jane přeskakoval hlas. "Vypadá to, že máš dalšího ctitele Jane," Chytila ji Riley okolo ramen, aby ji uklidnila a odtáhla ji stranou. "Cože?" Vypiskla Jane Riley do ucha. "Jak to myslíš?" Poohlížela se okolo sebe, jako kdyby ji na nože brali.
"Přemýšlej, zamysli se trochu," Zkoušela ji Riley zklidnit, ale nepomáhalo nic. "Nesmysl, Jesse mě nenávidí, není schopnej zalíbení k nikomu! Nesnáší mě!" Překračovala na místě, když ji zakázala Riley pohyb po celé chodbě.
"Ale otázka je proč. Že by tě nějakym zvrácenym způsobem chtěl, nedokázal si to přiznat, proto se tě chce zbavit? Když se nad tím zamyslíš, dává to smysl." Nepouštěla ji, jelikož to co ji dávalo smysl, by Jane mohlo sesunout k zemi.
"Co to meleš, to smysl teda nedává.... není možný aby..." ohlédla se na Jesseho. Netvářil se jako dřív, teď byl jako malé jehňátko. "Neni možný..." odmlčela se a s vytřeštěnýma očima dlouze polkla.
Riley ji objala, do tváře řekla: "Ale dává, zamysli se," dolehla k ní před nos malinová příchuť Rileyniného dechu.
"Nechápu to, co mi říkáš,.. není to pravda, nikdy jsem nevěděla co proti mě má... Ale tohle prostě ne!" Bránila se Jane té možnosti. "Je to jako když je někdo gay a nechce si to přiznat. Vyhýbá se tomu všemi možnými prostředkami, aby si vyvrátil skutečnost, že gay opravdu je. On může vyvracet, že se mu líbíš. Je to blbec, je, nebránim ho, to co udělal je neodpustitelný, ale třeba k tomu má svůj důvod, jak se něčemu vyhnout," vysvětlovala Riley.
"Blbost," zuřila Jane, tohle byla prostě blbost! Celé se to zvrtlo!


Připojil se k nim Dmitri. "Nechci tě Jane nějak víc rozrušovat, tohle překvapilo i mě. Jen ti chci připomenout, ať nezapomeneš na Harleyho. Těší se na tebe a asi by ho hodně mrzelo, kdyby tě dneska neviděl. Chce vyhrát kvůli tobě," dotknul se rozechvělé Jane, která vnímala polovinu z toho, co právě říkal. "Pokusím se jí nějak dát do kupy," kývala na něj se vzájemným pochopením Riley. "Řekni Harleymu, že se dostaví," poprvé k němu přátelsky promluvila.
"Mluvíš, jako kdybys tady byla celej život, v dobrym," pousmál se na Riley. "Bude v pořádku? " Zeptal se, jelikož Jane nebyla schopna slova.
"Postarám se o ní," řekla Riley a Dim pochopil, že je Janeininá jediná záchrana. "Je dobře, že tě má," Přešel k Riley a řekl jí víc zblízka. Na vteřinu zpozoroval, že mu jeho pousmátí oplatila.

PO TŘECH HODINÁCH


Jane seděla sama v chládku v hale a neustále si připomínala dnešní odpoledne. Stále nevěřila tomu, co ji vykládala Riley a nepřikládala tomu dostatečnou pozornost. Čemu má věřit a čemu ne, to byla otázka. Z nepřetržitého zírání do dáli ji přerušil až Tai, stojící několik minut u ní. "Vypadáš hezky," mile ji polichotil.
"Díky, zásluha Riley. Po dnešku bych ani nevěděla, jak se dostat do šatů," nepřítomě mu odpovídala za sledování záře na obzoru. "Harley se o tebe postará, nejspíš se to od Dima už dozvěděl. Radši ani nechci vědět, co Jessemu udělá, až se spolu potkaj," jakmile uslyšela jméno Jesse, stáhl se jí žaludek. "Ale o něm už ani slovo," řekl jako by ji četl myšlenky.
Děkovně na Taie vzhlédla: "S Harleym všechno vyřeším. Dokáže mě vždycky nějak utěšit," zalhala mu přímo do očí. Po dnešku už se tu neukáže. Ta touha odsud vyadnout byla čím dál silnější.
Pryč od těhlech lidí. Harleyho se bála. Nedovolí jí odejít. Ještě má pár hodin čas, jen tak sedět a všechno si hlavě urovnat.Co nejdřív udělám další díl. Rën bude nejspíš na tři články :D Bude toho HODNĚ! Ještě si to rozmyslím.

Ankety se nelekejte. Dala jsem tam všechny kluky vystupující v komixu, pro nějaké možné zvrhlíky :D

 


Comments

1 Džejný Džejný | Web | 29. may 2014 at 22:49 | React

:D:D:D umírám smíchy z beth :D TAI TAI TAI je můj áách :D bože pipinka jedna :D hltám každý slovo je to jako droga od který se nejde vyléčit,ani bych nechtěla :D to jak to ještě spolu plánujeme a tuhle scénu jsme plánovaly někdy v létě,neskutečně to utíká a já se těším co vymyslíš dál ♥ bože miluju tenhle komix víc než cokoliv jinýho! JANE+TAI forever :D a mohl by tam být i víc noel s kaylou :D ty se ještě nerozjeli :D A Riley bych dala S dimem oba si to zaslouží :D ale nechala bych to ještě na tý úrovni kdy Riley nemá zájem :D BOŽÍÍ teď neusnu :D

2 Ifča Ifča | Web | 30. may 2014 at 9:30 | React

Jo no ta Beth byla snad nejlepší! :-D Na mě Tai kouká z fotke!! Znamená to, že se mu taky líbím? O_O:-D Ale ten Jesse? WTF?! 8-O Vždyť se mu mělo stát něco hroznýho a tím nemyslím líbání Jane! :-? Jsem z toho zmatená... A ať se Tai vzpamatuje, on a Jane... ^^ broučci úplný! :-)

3 MRS.Cloe MRS.Cloe | Web | 30. may 2014 at 10:39 | React

[2]: Ten má ještě času,... moc už si užívat nebude, neboj :D Já jsem z toho taky zmatená! :D To s Jessem jsem vymyslela při focení dílu :D.. a ani jsem nevěděla, proč jsem to tak vymyslela. Musela jsem to udělat, tak nějak mě to dlouho lákalo.. abych vůbec vymyslela co má Jess za problém. Je to hold blbec, no :)

4 Samari Samari | Web | 30. may 2014 at 13:10 | React

Dostalo mě jak všichni zatím hlasovali jen pro Taije :D. Nojo :D.

Omg ten parchant Jesse! Ale z profilu vypadá dobře....Hmmm. To je jedno, díl byl super ♥! Ale sakra proč vypadá tak dobře z profilu? To snad neni možný. Takže- víc fotek Jesseho z profilu! :D

5 Michalla* Michalla* | Web | 30. may 2014 at 15:28 | React

Jasně, že má být s Taiem! :D A Jesse, to je ale blbec :D První ji nenávidí a teď tohle, pěkně mě to překvapilo. A Beth :D Nemožu z ní, ona je fakt tak strašně blbá :D Moc se těším na další díl :)

6 Sims3-Babu Sims3-Babu | 30. may 2014 at 15:41 | React

No tak CLOE!!! Ty mě chceš asi vážně zničit;D. Jak to mám asi vydržet do dalšího dílu. Trust je jako nějaká silná a návyková droga;D, bez které prostě nemůžu být:). Tenhle dvojdíl byl teda fakticky něco úžasnýho:)). Já vlastně nevím ani, co mám napsat. Prostě nemám slov:);). Je mi jasné kolik ti to muselo dát práce, smekám před tebou:)). Hltala jsem každé tvoje slovo a upřímně nečetla jsem si to jenom jednou;D:). Nemohla jsem z toho Jesse. Hezky mu to natřela Jane;D. A on? Ten si to podělal sám. Blbec jeden;D. Nemám ho ráda, kdo by tak měl, že jo?;D A Beth? Ona je vážně úplně padlá na hlavu. Jsem z ní nemohla...;D. Ještě teď se směju:);D. Ale, našla jsem si svůj další vysněný "pár". Teda ti dva musí být spolu;D. Jsou tak sladcí;). Samozřejmě mluvím o Riley a Dmitrim:)♥. Ty musíš dát dohromady, protože ty jejich pohledy...:). Jinak je mi líto Taie, jak se pořád trápí s tím okolo Jane. Ale už se nemůžu dočkat Harleyho:). Ty víš, že mám pro něj slabost. Jsem zvědavá, jak mu to Jane vylíčí:). Hodně se změnila, ale jsem ráda, že už se tolik nebojí:). Riley je vážně skvělá kamarádka.
No je mi jasné, že asi víš pro koho jsem JÁ hlasovala v anketě♥;D. Jak už jsem jednou psala I♥TRUST. Vážně tenhle díl mě úplně zlepšil náladu, hlavně po dnešní písemce z angličtiny a chemie:/;D.

7 Lussinka Lussinka | Web | 30. may 2014 at 19:20 | React

:O no ja neviem čo mám napísať, zrazu nemôžem nájsť žiadne slová, ale mám plnú hlavu toho, čo by som chcela povedať.. :D to sa mi asi ešte nestalo. takže Jane má byť ZATIAĽ s Harleym, a potom s Taiom ♥ nejako sa mi začal páčiť keď vidím jeho myšlienky.;D takže Tai nesmie zabudnúť na Jane a ona musí ostať v parte. :) a pri Beth som sa musela začať smiať, keď tam bolo, že Tai je už jej, a Tai že nebude s Beth nikdy. :DD tá Beth si o sebe nejako moc myslí :D Jesseho pre toto nenávidím ešte viac, len úplne poplietol Jane hlavu.-_- Ale aj tak amazing dielik a teším sa na ďalší. Dúfam, že čo najskôr. :-D (prepáč za môj blbý slovosled :D)

8 MRS.Cloe MRS.Cloe | Email | Web | 30. may 2014 at 19:59 | React

[4]: Že jo! Taky jsem si všimla že z profilu vypadá tak sexyyyy. :D :D Vidíme to stejně! :D
[5]: Beth je jak malá holčička... ze všech jsem udělala blbce :D Achjo :D Ale v porovnání s Riley už není vůbec jako nějaká královna :D Jde vidět najednou ta její blbost :D
[6]: O.o takovou radost mi děláš takovými komentáři! ♥♥ÁÁááá, zasloužím si to? Tak se směju, když to čtu, zvedne mito vždy náladu, za to moc děkuju. S Jessem jsme na to sttejně, jen čekám až odejde a bye bye, ani si na něj nevzpomenu! :D Beth se v ohledeh lásky neumí chovat a stává se z ní malý děcko.. :D Bavila jsem se i u toho, jak jsem jí psala. Riley a Dim jsou k sobě jako stvoření.. oba dva jodu čisté duše.. prostě hodní :D těm to nezkazím :D Potěším tě, budeš spokojená :D
[7]:Znám ten pocit, něco chceš hodně okomentovat, ale jsi z toho tak vedle, že nevíš kde s čím a jak začít :D Váhala jsem, jestli mám dávat Taiovi myšlenky, ale když už u ostatních, tak i u Taie. Jsem ráda, že to působilo směšně, úkol splněn.

9 Veri4313 Veri4313 | 30. may 2014 at 21:42 | React

Jsem strááááááááááááááááááááááááááááááááááááášně ráda že si přidala další díl! ♥ Ta Beth xD jak malá xD to bych u ní nečekala :D Konečně vím co si Tai myslí! YAY! :D No neměl by si najít jinou pro Jane jsou stvoření :) A myslim že se asi nestane že by Kat upadla do kómatu a nikomu o tom neřekla? :D Ten Jesse...nevim co si mam myslet :D teď je to s nim jako s Taiem :D těším se až zjistim co to mělo bejt :D A prosím ať je Rilex a Dimem :( jsou jak dvá padlý andělé co se mají najít :D Prostě jako Jane a Tai... :D Jsem zvědavá na reakci Harleyho :D
Miluju TRUST!Pokrračuj v psaní a ať je další díl co nejdřív! :D Ten text je jako droga dneska neusnu jak se budu těšit na další díl xD a jinak tohle je nejdelší komentář jaký jsem kdy napsala tak si toho važ xD
Miluj TRUST  a CLOE! Suprově píšeš a BOŽSKY fotíš :O Těším se na další díl! :D
Ok končím komentář suprový díl i komíííx! :)

10 MRS.Cloe MRS.Cloe | Email | Web | 30. may 2014 at 21:55 | React

[9]: woow, VÁŽÍM SI TOHO a to moc!♥ Krásný komentář, teď z něho neusnu zase já :-D Výměnný obchod. Kdyby tak Kat byla v kómě.. johó, to by se žilo :D. Jesse je na hlavu, stejně jako Beth. Díl se bude dělat zítra od brzkých ranních hodin. Děkuji za pochvaly a celkovou nadšenost... tak hodně si toho vážím, vážně :D A takhle dlouhých komentářů také! <3

11 desireé. desireé. | Web | 30. may 2014 at 22:04 | React

Tak první díl jsem řpečetla jedním dechem, ale stejně mě pořád napadalo, že když si Beth furt stěžuje na "ty kravky" a tak, proč je sakriš nevyhodí?! Vždyť je to její barák...nebo není? :D (je možný, že si to pletu...) Ale jde aspoň dopbře videť, že všichni v postatě drží při sobě...nebo spíš nechtějí partu rozbíjet, i když se tam dějí takové...no, řekněme, hrozné věci. Ale Beth se jinak předvedla v opravdu SKVĚLÉM světle :D! Jinak, já jsem úplně zblázněná do Dima...Dmitri...hm... :D Riley a Dim- super, apsoň něco hezkého :D. Myslím, že se k sobě opravdu hodí. A teď na Jane. nedokážu se rozhodnout mezi Taiem a Harleym...Ale hlasuju pro Harleye-oni jsou zlatí. A navíc mi řpijde blbý, že by ho opustila, kvůli taiovi. Já vím, on má taky kouzlo a navíc je milej a všechno...ale ne-e :D. No a ještě ten jesse. Podle mně je pořád stejně debil. Tak!
:D

12 desireé. desireé. | Web | 30. may 2014 at 22:05 | React

[11]: P.S.: Vážně žasnu na dtím, jaké děláš simíky /a siminky :)/, nechtěla bys sem ještě ěnjaké hodit na download :)? jsou úžasní...A Riley je fakt kočka, jsem ráda, že ji mám ve hře :D.

13 desireé. desireé. | Web | 30. may 2014 at 22:10 | React

[12]: A ještě musím dodat, že nechápu, proč se jane bojí Harleyho...No, jako...možná rozumím (možná!) ale stejně si myslím, že kdyby mu všechno řekla, bylo by to lepší. A nebo spíš neřekla, bylo by to ještě lepšejší :D Jo, jo, holt klukům se občas musí lhát, v jejich zájmu :D. Normálně by se mohli spakovat a vzít s sebou Riley a Dima :D. Ale obávám se, že takhle to nepůjde.

14 Devil Devil | Web | 30. may 2014 at 22:11 | React

Aaaa!! :D Kde začít? :D 1. Chci vlasy Kat. 2. Riley je borka. 3. Beth...??? :DDDD Bože, ta má dost. Jako malý dítě o Vánocích. Snad jí brzo dojde, že s Taiem nikdy nikdy nikdy nikdy nebude. Ten je prostě Janin! :D 4. Jesse...Z něj mám takový rozpoluplný pocity :D NAjednu stranu má vážně krásný oči a nadruhou bych mu nejradši omlátila pánvičku o hlavu :D 5. A Tai...On musí být s Jane!!! :D 6. Skvělej dvojdíl :DD

15 MRS.Cloe MRS.Cloe | Email | Web | 31. may 2014 at 10:18 | React

[11]: Je to Bethin barák to jo, mále přeci vyhodila i Taie. Ale zároveˇn je členem party a partu řídí Tai, takže jim to nějak jejich zvrácená hierarchie zakazuje. Tak zatím je Jane v takovém rozpoložení, že nezná jak Harleyho tak ani Taie.
[12]: Dám sem postupně všechny, hned jak příště zapnu hru :D
[13]: Jane s Harleym být nechce, bojí se toho, že mu bude muset všechno říct. Bojuje sama se sebou, jak se má cítit. Nejraději by se tomu všemu vyhla. + znovu musí vyprávět to, co se jí stalo. Pokud to teda vůbec řekne, že :D
[14]: Vlasy Kat? :D Mě se líbí ta barva! Pánvička o hlavu :D .. dneska se už nepřestanu smát .. jo rovnou ho trefit nějakým pekačem :D

16 Kája Kája | 31. may 2014 at 22:46 | React

Bože :ooooo dokonalost! :3 žeru každy slovo :D fakt nejlepší komix co ted je (y) jen tak dal Cloe :33

17 Tawni Tawni | 1. june 2014 at 23:35 | React

Od doby co netvořím svůj vlastní blog moc nekomentuji. Ale tohle prostě okomentovat musím!
Ten komix je tak propracovaný. Je to super :)) Zvlášť v dnešní době, kdy tvoří minimum kvalitní autorů.
Riley a Dim jsou totálně dokonalí ♥ Oba chtějí ochránit Jane, a kdyby se o to ještě pokoušeli spolu... no, to by byli neporazitelní! Jinak jsem ráda, že je Dim zpět, už jsem stihla zapomenout kam vlastně odjel, a furt jsem si jen říkala, kdy se zase objeví! :3
Mám ráda i Taie i Harleyho, takže tohle je pro mě těžké :D ale nejspíš upřednostním Taie ... Oni k sobě prostě patří. Málokdy se mi stává, že se moc nemůžu rozhodnout s kým chci hlavní hrdinku. Naposledy se mi to stalo u Awkward (Jake a Matty, kdyby někdo znal :D), a cítím se úplně stejně nerozhodně. Nemůžeš Jane rozdvojit? :D
Nemůžu si pomoct, ale Kat mi přijde jako ještě větší kráva než Beth :D Ale jestli Beth bude mít něco s Taiem, tak se tenhle můj názor asi změní!! :D
Co se týče Jesseho... Tohle jsem nečekala. Ale ať si je z profilu pěknej jak chce ( :D ), pořád to bude idiot :D a věřím, že ho karma dostane!
No, a poslední poznámku bych chtěla mít ke Kayle. Souhlasím s tím, že by měla dostat víc prostoru :)) A Noela si už skoro ani nepamatuju :( :D
Těším se na další díl :)) jen tak dál

18 MRS.Cloe MRS.Cloe | Email | Web | 2. june 2014 at 2:09 | React

[17]: U awkward jsem se cítila stejně hrozně rozhozeně! :D Moc děkuju za tvůj krásný komentář a i přes to, jak málo komentuješ, je pro mě ctí, že jsi mi koment dala! :D Teda já sama jako tvořitelka mám slabost pro Taie, ale teď se to dostává do fáze, kdy přemýšlím ina Harelym. Bojím se, že změním strany :D JANE A ROZDVOJIT... to je skvělá úvaha :D Třeba sestra :D Původně jsem chtěla do omixu přidat její ztracenou sestru, ale nějak z toho sešlo.. :D Moc děkuju. Snad budu vídávat tvé názory častěji. :)

19 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 3. june 2014 at 12:44 | React

Ehm, přiznám se, že v tom mám nějakej guláš, dlouho jsem byla mimo svět sims a koukám, že jsem všechno pozapomněla.. Ale není nic lepšího než si osvěžit paměť a přečíst si komix od začátku..:) Takže ještě dneska se to všechno doučím..:D

20 Evžííí Evžííí | Web | 7. june 2014 at 13:40 | React

Ať je určitě s Taiem! Prosím:3
Jinak..bomba díl, jen tak dál Cloe:)

21 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 15. november 2016 at 9:22 | React

Ehm co to ten Jess sakra vyvádí? Já si myslela, že on jí chce, ale nechce si to přiznat, tak jí jako chce nenávidět. Je to magor. :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement