September 2015

LOOKBOOK 7

30. september 2015 at 19:02 | Džejný |  LOOKBOOK

Tentokrát jsem si pro vás připravila Lookbook z nalezených screenhotů v PC
superman Poněvadž jinou tvorbu teď bez simse neudělám,tak snad to nevadí.

Džejný


Odůvodnění a snad lepší budoucnost

15. september 2015 at 9:29 | Džejný |  Informace

Olá..


Ano ano já vím, co jsem slíbila vogue magazín, jsem to tu nechala jen tak opuštěné. Přijde mi, že každý můj článek má v textu nějaké to ALE..

Samozřejmě mám mnoho důvodů proč se tak stalo,ale to asi nikoho nezajímá. Stejně vám to povím. 2m2esdl.gif image by LowinkaVčera jsem úspěšně odmaturovala a byla to fuška,ne že né. jumpy.gif image by SaliskoTakže jsem se snažila většinu času učit,i když,ehm..dohromady jsem se učila tak 4 dny jenom,takže jsem tak trochu hrála na štěstí. Dále jsem si našla přítele Pixels,a většinu času trávím u něj doma, dokonce i když je v práci, a tak ssebou nemám noťas(vykradli mu byt tak neriskuju..) navíc wifi jde jen v koupelně a u dveří,ale teď jsem si našla místečko v obýváku kde jde,sice se 2 čárkami signálu, ale fachá .Proto se po dlouhééé době zase ozývám a chtěla bych využít volného času pro nějakou tu tvorbu..(no, sims mi vlastně stávkuje tak to tak tvořivé nebude),ale aspoň provizorně sem budu přidávat třeba downloady a pod.

Cloe je pořád v Anglii,to už jistě víte, protože i přes dřinu na to nekašle jako já(upss). Doufejme že listopad přijde brzy,protože už ji chci mít u sebe a navíc se můžem spolu zaměřit na blog.

Dnes se opět pustím do magazínu a doufejme že ho dokončím co nejdříve. Zatím se mějte hezky, a někdy dáme zase ONLINE chat.

S pozdravem, Džejný

Nemám na čem pracovat. :-D

13. september 2015 at 18:29 | Pracovitá Cloe |  Informace
Zdravíím.. je mi líto, že to tu nesmírně upadá. představovala jsem si něco jiného.
Jak je známo, člověk se mění, i se svými představami.
Takže co mám vlastně v plánu??
Jelikož nemám notebook, plány jsou takové, že si ho pořídím někdy v lednu.. dost daleko, ale rychle to uteče.. Teda ráda bych dříve, ale kdo ví. :-) Pořádný herní. Aby mě nemohlo už nic zastavit.Jak se vede Vám? co Vaše zážitky ze školy, brigád, práce?
Už je to pět týdnů, co tu jsem :-D to to utíká.
Povídejte, co nového. Blog mi chybí..
Vracím se v půlce listopadu. Tak to tu budu moci alespoň něco dohnat.