38. díl- kříž mezi námi (čím to začalo)

14. november 2016 at 11:26 | MRS.Cloe |  TRUST

Ahojte :¨)

Tenhle díl je hned od začátku minulost Tylera a Raphaela a Catherine. (A jak se rozdělili)
A konec navazuje na část 36.loveyouuu

leonardo dicaprio fine um ok movie 90s

Vysvětlující díly 1/4
Děkuji všem za komentáře. Jste nejlepší :*
NAVAZUJE NA 36.DÍL, kdy se ukáže Catherine a Tyler příjde z akce. ↓~~~~~


 


Poll

TS3/ TS4 ??

ts3
ts4

Comments

1 Mrs. Nobody Mrs. Nobody | Web | 14. november 2016 at 19:22 | React

Geniální! Rychle další díl :-D Ten Tai mě každým dílem překvapuje, on je na jednu stranu hrozně miloučkej a na druhou je to strašnej hruboun, ale stejně je to zlatíčko :-P :D

2 Džejný Džejný | Web | 14. november 2016 at 19:27 | React

Wooooow O_o hustej díl, vždycky mě zajímalo jak co začalo :D chci pokračováníííí :D

3 sims3-babu sims3-babu | 14. november 2016 at 19:34 | React

TEBE VÁŽNĚ TAK BAVÍ MUČIT MĚ, JAKO? nooo... čekám na odpověď :* bohužel se budu opět opakovat, CLOE JÁ TĚ VÁŽNĚ MILUJU A NESNÁŠÍM ZÁROVEŇ! nééé, samozřejmě platí jen to první <333. vůbec jsem nečekala, že by další díl mohl přijít tak brzy, za to jsem ti opravdu moc vděčná, děkuji moc:). moc mě to potěšilo! také mě velice těší, jak si tento díl "vysvětlujícího" typu pojala, opravdu, jsem velký fanoušek prequelů :)). takže jsem ráda, že mě ještě tři díly takové typu budou čekat! tak... co jsem ti vlastně chtěla napsat (btw omlouvám se, ale mám pocit, že se budu opěr rozepisovat, jako starých časů... ups, není to jen pocit:*).
takže za prvé, jsem ti chtěla opět pochválit tvoji tvorbu :)) je na to radost pohledět! máš všechno tak propracované, do každičkého detailu :)a to nemluvím jenom o postavách, ale ty kulisy... ááááh :)) prostě nádhera! dále bych se chtěla vyjádřit k samotnému ději, hej ty ho tak zamotáváš? že to není ani možný... (jej, to to trvalo, než já se zase vykecám... ;P), už mi pomalu začíná být jasnější Taiova a Raphaelova minulost ohledně Catherine, opět jsem změnila, to bych totiž nebyla já xD, názor na Raphaelova  bratra... bože TYLERE?! ty jsi mě, ale pěkně zklamal. vím, že v minulosti to nebyl žádný andílek, ale tohle :O? to je hnus, Catherine mu věřila, i když jsem ji ještě nepřišla nějak na chuť, je mi jí líto, tohle si nezasloužila. za to RAPHAEL? ÁÁÁÁHH, tak ten se opravdu vyznamenal :)), patří teď k mým nejoblíbenějším postavám, hrozně moc mě mile překvapil, už chápu proč se tak změnil a z jakých důvodů má takový vztah k Tylerovi, taky bych měla. opravdu moc se těším na další pokračování, v hlavě mám tolik otázek, ale nevím, na kterou bych chtěla znát dřív odpověď :P, každopádně moc doufám, že se v příštích dílech konečně objeví Riley s Dmitrim (jej, ti dva mi tolik chybí, už se na ně nemůžu dočkat, hlavně až je uvidím konečně spolu), dále bych moc ocenila kdyby Tyler zůstal s Catherine, chce se snažit, tak ať se snaží :P, vážně ho teď dvakrát v lásce nemám. hlavně, aby se nemotal okolo Jane, protože ta, jak jsem vymyslela...MUAHAHA..., bude s Raphaelem <333!
tak opět jsem se nehorázně rozepsala, takže čekám, až to odešlu, že se to ihned přidá do spamů, klasika moje zprávy xD ... ještě jednou, bych ti chtěla moc poděkovat za každý díl, sama si pamatuji, kolik práce to obnáší, jsi skvělá :)), ale mučíš mě, teď bych nejraději uvítala několik dílů, takže si nemysli, že když na začátek použiješ ten dokonalý gif, ach ten jeho kukuč :3, takže ti to odpustím :P... opravdu, moc se těším na pokračování :)) a promiň za ty moje žvásty, ale vždyť už mě znáš! https://31.media.tumblr.com/e815acf1e9c681a8614bdafa20464bf4/tumblr_inline_o4d0jfQk9M1qgoyli_500.gif ještě jednou díky!

4 MRS.Cloe MRS.Cloe | Web | 14. november 2016 at 19:58 | React

[3]: :DDD A jasně že nesmí chybět Dylan :D BOŽE. Takový kroužek vyznávání lásky [:tired:]  O_O  :-D Baví mě tě mučit, to si piš :* :D A ještě jednou se omluvíš za délku komentáře a přestanu přidávat díly! :D Ne, to samozřejmě kecám lol. Jsi přesně ten typ osoby, který každý člověk co něco píše chce mít za čtenáře. Prostě .. všimneš si části 1/4, zmíníš to. Všechno co máš na mysli zmíníš a je to nádherný pocit pak číst :D! kvůli tomu chci aby snad komix nikdy neskončil :D !  Catherine jsem taky nepřišla na chuť a asi tolik nepříjdu. Právě že nejhorší je, taky jsem si naplánovala všechno s Taiem a Jane a jakmile ted dělám a čtu další díly.... chtěla bych to vidět jinak.. a Raphael je vážně zlatej :D Vždycky se mi líbil nejvíc :D chjoo. Riley a Dim jsou v dalším díle. Neboj se, v článku už je připravených snad 5 dílů dopředu :D a stále se pracuje na nových :DD Takže to tu bude vážně častěji. Skvěle vymejšlíš :D Jsem zvědavá, jestli se ti názor ještě změní :DD :-P Díky Babu!!! youre tha best 8-)
[2]: :D díky.. jo snažila jsem se ať je to co nejpodobnější k tomu, co jsem dřív vymyslela :D (taky jsem toho polovinu zapomněla)
[1]: :D musím v něm probudit ještě větší zlatíčko. Ať si ho trochu zas oblíbim. :-D děkuju

5 Sylva Sylva | Web | 15. november 2016 at 17:26 | React

To je pecka, úplně super pecka!

6 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 15. november 2016 at 20:13 | React

Tak jsem za dva dny přehltala celý komix a dostala jsem se až sem. Cloe proč mi to jen děláš. Tolik zvratů, tolikrát si mě donutila změnit oblíbenou postavu, tolikrát jsem chtěla Jane praštit přes tu její pitomou hlavu a tolikrát jsem jí zase chtěla obejmout. Pak mi tam sešleš jako spásu Riley a já se teď dozvěděla, že ona odchází??? To jako vážně? Doufám, že se tam stále budou ukazovat. Vysvětlující díly ráda uvítám, je to super nápad. :-)
Ježiš tomu Raphaelovi to tak zatraceně sluší. Né nenuť mě ho milovat. To je jako kdybych podváděla Taie. :-D No jinak Catherine je docela cuchta, takhle dva hned po sobě, no fuj, to to Tyler nepoznal, že už tam někdo byl??? :-D No teď si kuci můžou hodit mincí kdo je otcem. :-D

Jinak mě pořád vrtá hlavou ten Dean, proč byl takovej. :-D Ale asi protože to je prostě chlap. :-D

7 MRS.Cloe MRS.Cloe | Web | 15. november 2016 at 20:26 | React

[6]: to muselo dát pěkně zabrat :DD všimla jsem si takovýho marathonu v komentech :D a smála se snad u každýho komentáře. Vážně to chce poklonu :D Protože nevím, k čemu jsem se s tím textem chtěla dostat. :D Když jsem přečetla, že je Jane bipolární musela jsem se rozdejchat :D. Původně jsem Cat jako sestřenku neměla.. ale přece neudělám z Taie takovýho blbečka.. i když, všichni tam jsou skoro blbečci. Proč nemůžu mít normální děj :D Všichni žijou.. a všichni se ještě objeví. ach. :D Moc ti děkuju, hodně jsi mě potěšila.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement