53. naděje umírá poslední

3. may 2018 at 20:51 | MRS.Cloe |  TRUST

Hola hej, delší díl abych uklidnila mé sžírané svědomí. druhá polovina na cestě
Odhaleny některé věci z minulosti.


 


Comments

1 pepa9801 pepa9801 | 4. may 2018 at 23:42 | React

Ánooooo.<3 Na toto som čakala.:-D  :-D  :-D Neskutočne ma potešil ďalší diel. už som sa bála,Že je koniec.  Ešte sa do toho opäť dostať. Krásny diel :-D

2 crazy fan of your site crazy fan of your site | 8. may 2018 at 18:48 | React

No to snad ne!!! Konečně jsem se dočkala dalšího pokračování mého oblíbeného komixu. Chyběl mi, stejně tak jako tvá jakákoliv tvorba. Tento díl, opravdu neskutečné, že už je to 53. díl, byl hodně drsný! Tolik zvratů by mě ani ve snu nenapadlo. Miluju návraty do minulosti, proto mě část Beth velice bavila a hodně překvapila, nějak mi ta postava začíná přirůstat k srdci, nechápu, že jsem to řekla nahlas, především po těch všech dílech, jak jsem ji moc v lásce nikdy neměla, ale tak časy se mění. Jsem zvědavá, jak to s ní chuděrou dopadne. Co se týče mé oblíbené Riley, sakriš, ta postava mi nehorázně chyběla (to se týká i Dimitriho, i ship it <333) mě dosti polekalo, mám takové obavy, že tuším, kdo bude její ztracený sourozenec a vůbec se mi moje myšlenky nelíbí, takže doufám, že tomu bude jinak. Ti dva nemůžou být sourozenci, oni se milují, to prostě nejde... doufám, že to bude všechno jinak a že její sourozenec bude někdo úplně jiný, pretty please! Hmm, a taky se mi moc nezamlouvá ta punkačka... Ehm, Jane a Tai... ta holka je fakt číslo. Tai si ji pěkně podal, to se mu musí nechat, like a boss. Ale ty dva vážně přestávám chápat, mají se rádi, tak ať už netrucují, nedělají hlouposti a dají se konečně dohromady! Jane ho chce, on ji chce, tak ať odejde od Raphaela (jejda, Raphael a Jane? Kruci Cloe! Tohle mi nesmíš dělat, už tak jednou se stalo s Hayrleyem...), kde jsem to byla? prostě Jane a Tai musí být spolu, tečka.
Ano, opět dlouhý komentář af, ale já si nikdy nemůžu pomoct, tvoji tvorbu mám prostě moc ráda a musím ti to napsat, takže pardon :)), vážně mi chyběla. Jsem zvědavá, co dalšího chystáš. Jo a jen tak mimochodem, ehm, i když bych neměla, protože zkouškové období se blíží bleskem, tak jsem hodně krát, a když píšu hodně krát, tak myslím opravdu hodně krát, zapnula hru a tvořila a tvořila, jakože půlka jednoho příběhu by to už mohla mít, ale kdo ví?

3 LINA LINA | Web | 8. may 2018 at 21:57 | React

Ako vždy perfektný diel. Musela som sa vrátiť dosť dozadu, lebo som toho pozabúdala ale pomaly sa do toho dostanem.Tyler úplny macher :D Tá foto je skvela :D Teším sa na pokračovanie :)
Som rada že si späť. tvoje spracovanie komixu a fotiek, smekám úžasné O_O

4 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 23. may 2018 at 20:42 | React

Ty ozvěny minulosti jsou super.. Pěkně to celý příběh oživí a přidá mu to na skutečnosti..:-)
Jako takových věcí se událo, nestačím zírat..  Já nevim proč ale Jane mi vadí.. Dřív sem jí měla ráda, ale teď nevím, nesedí mi..
Doufám, že to Riley vyjde, přeju jí to. Ale jelikož potkala Christine tak se určitě něco pokazí doufám, že jí nezkazí..:-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama